Puchar Finał Finałów

Malownicze i niezwykle wymagające trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, fantastyczny nadmorski klimat oraz wielkie doświadczenie w organizacji imprez najwyższego szczebla. Polski Związek Kolarski zdecydował, że kolejna odsłona mistrzostw Polski w maratonie MTB zagości w mieście z morza i marzeń! Wydarzenie zaplanowane na 7 i 8 września 2019 roku odbędzie się w ramach 14. edycji 7R CST MTB Gdynia Maraton.

czytaj dalej »

Jesteśmy juz po finałach miejskich a przed finałami krajowymi w kategoriach U-9 i U-11. Na mapie naszych miast są jednak takie, w których nigdy nie brak sportowych emocji. Tak np. jest w Gdyni! Jeszcze w czerwcu biegacze będą mogli tu wystartować w nocnym Biegu Świętojańskim a we wrześniu coś dla miłośników rowerów - Mistrzostwa MTB o czym napiszemy wkrótce!

czytaj dalej »

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju!

czytaj dalej »

Klasyfikacja drużynowa Finału Finałów Deichmann Minimistrzostwa 2019!

czytaj dalej »

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu wspaniałego piłkarskiego święta jakim są finały kraowe naszego Turnieju! Podobnie jak w poprzednich latach zawodnicy najlepszych 64 zespołów w kategoriach U-9 i U-11 korzystać będą z gościnności gospodarza - Miasta Wałbrzych. Trenerzy wszystkich zespołów otrzymali już regulamin i podstawowe informacje. Jeśli się nimi z wami nie podzielili to serdecznie zapraszamy do poniższej lektury (klikamy rozwiń).

czytaj dalej »

Jesteśmy po Finale Finałów U-13 w Nowy Sączu!

czytaj dalej »

Podstawowe informacje o Finale Finałów U-9 i U-11 w Wałbrzychu!

 

czytaj dalej »

Jesteśmy przekonani, że drużyny które wywalczyły awans na finały krajowe kategorii U-13 z niecierpliwością odliczają dni w oczekiwaniu na datę 15 czerwca - kiedy to powalczą o końcowe zwycięstwo, tytuł Minimistrzów i towarzyszącą mu nagrodę w postaci wyjazdu na mecz znakomitego zespołu z zagranicy. Chcąc już teraz choć w minimalnym stopniu zaspokoić ciekawość drużyn publikujemy w rozwinięciu harmonogram gier.

czytaj dalej »

Podstawowe informacje o Finale Finałów U-13 w Nowym Sączu!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY