Grudziądz Grudziądz Koordynator
Jacek Linowski (785642121)

Miło nam poinformować o rozpoczęciu zapisów do XII edycji Deichmann Minimistrzostw w roku 2019.

Podobnie jak przez ostatnie edycje nad sprawnym przebiegiem rozgrywek w Grudziądzu czuwać będzie koordynator Jacek Linowski.

 

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Grudziądzu. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

 

czytaj dalej »

Terminarz na najbliższy weekend ukaże się najpóźniej w czwartek do godz. 15

czytaj dalej »

W związku z niedyspozycją większości zespołów podczas weekendu poprzedzającego majówkę, najbliższa sobota i niedziela będą dla zespołów biorących udział w tegorocznej edycji Minimistrzostw w Grudziądzu WOLNA!

czytaj dalej »

Rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa w Grudziądzu zbliżają się wielkimi krokami.
Spośród 31 zespołów zgłoszonych do rozgrywek 25 weźmie udział w inauguracyjnym weekendzie już w najbliższą sobotę i niedzielę. Szczegóły dotyczące harmonogramu gier należy szukać w menu po prawej stronie w zakładce TERMINARZ/WYNIKI.

czytaj dalej »

Już tylko jeden wolny weekend czeka około 30 zespołów startujących w tegorocznych rozgrywkach Deichmann Minimistrzostw w Grudziądzu.

czytaj dalej »

Z przyjemnością informuję, że ruszają zapisy do kolejnej edycji DEICHMANN Minimistrzostwa w Grudziądzu!!

 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Grudziądzkich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

W sobotni wieczór, dosłownie na godzinę przed emocjami związanymi z meczem Polska-Rumunia poznaliśmy zwycięzców Finałów Miejskich w Grudziądzu..

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY