Jabłonka Jabłonka Koordynator
Rudolf Guzik (697643505)

Pierwszy weekend z Deichmann Minimimistrzostwa w Jabłonce za nami

Pierwszy weekend z Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce za nami. Piękna i słoneczna pogoda pozwoliła nam rozegrać wszystkie mecze. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom za tak liczne przybycie. 

 

Kolejna kolejnka rozgrywek już w następny weekend. W sobotę startujemy od godziny 9:00 natomiast w niedzielę godzinę później. Prosimy bardzo o oddawanie protokołów meczowych zaraz po zakończonych spotkaniach. Pozwoli nam to uniknąć zamieszania w klasyfikacji strzelców. Wyniki meczy są wprowadzane na naszą stronę zaraz po zakończonym meczu. Prostokoły meczowe można odbierać w biurze zawodów przez cały dzień rozgrywkowy. 

Przypominamy również, że mamy Parking Główny oddalony od bosika o około 200 metrów. Parking mieści się obok Szkoły Podstawowej nr 1  w Jabłone przy ulicy Jabłońskiegio 4. Parkowanie bezpośrednio przy stadionie może spowodować utrudnienie z późniejszym wyjazdem. 

Galeria zdjęć z sobotnich rozgrywek dostępne na:

https://photos.google.com/share/AF1QipNXepNik3R-5jHaq1ZLWbR4CsdjK-vx730rpstnFXL7iLFQ1kFAtSsV3GlWr8fy2Q?key=TnRpWVFSczRzMXYxYmFpcERlbzZHQ0l3Wk9aZjF3

Terminarze kategorii U7 oraz U9 dostępne są już na naszej stronie, proszę o zapoznanie się z nimi.

 

 

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY