Jabłonka Jabłonka Koordynator
Rudolf Guzik (697643505)

Czas na drugi weekend z Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce

Przed nami drugi weekend z rozgrywkami Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce. Bardzo proszę o zapoznanie się z terminarzami oraz informacjami organizacyjnymi. 

W najbliższą sobotę pierwsze mecze rozpoczną się od godziny 9:00 na stadionie sportowym w Jabłonce. W pierwszy dzień grają tak jak w zeszłym tygodniu kategorię U7 oraz U9. W niedzielę pierwsze mecze dla kategorii U11 oraz U13 wystartują od godziny 10:00. 

Terminarz U7

Terminarz U9 

Terminarz U11

Terminarz U13

Po przyjeździe na rozgrywki bardzo prosimy trenerów / asystentów / opiekunów do zgłoszenia się do biura zawodów w celu odebrania protokołów meczowych. Bardzo prosimy aby po każdym meczu oddawać wypełnione sprawozdania wraz z wpisanymi strzelcami. Pomoże nam to na bieżąco prowadzić stronę z wynikami oraz klasyfikację strzelców.

W najbliższy weekend tak jak to było ostatnio catering będzie wydawał wodę dla zawodników. W celu odbioru wody należy zgłosić się do koordynatora bądż do cateringu. Odbiór wody możliwy tylko przez trenera / asystenta / opiekuna drużyny.

Przypominamy również o parkingu głównym, który mieści się przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce przy ulicy Jabłońskiego 4. Trasa z parkingu na stadion przebiega przez DK nr 7 (tak więc prosimy o zachowanie bezpieczeństwa) oraz przez kładkę. Po dojściu do drogi głównej widać nasz stadion. 

Prosimy również o przeanalizowanie swoich meczy, czy wszyscy strzelcy bramek są poprawnie wpisani. Jeżeli będzie konieczność proprawy proszę o podejście do biura zawodów a nasze dziewczyny niezwłocznie to poprawią. 

 

Szykuje się piękna słoneczna pogada tak więc do zobaczenia na boisku 

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY