Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

Estonia mistrzem U-11!

W wielkim Finale Miejskim U-11 estonia pokonała Kamerun 4:1. Trzecie miejsce przypadło Chorwacji, a czwarte drużynie Antigui. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach. Za emocje, wzruszenia, postawę Fair Play.

 

 

 

1. ESTONIA

 

2. KAMERUN

 

3. CHORWACJA

4. ANTIGUA

 

Prezentujemy kolejność zespołów ustaloną przed Fazą Play-off. Zasady były znane wcześniej. Przypominamy je:

- W ankiecie przed turniejem trenerzy, podając rocznik dzieci, przydzielili je do grupy mniej i bardziej zaawansowanej (&11 pkt. 9 Regulaminu). Grupy bardziej zaawansowane to grupy 1, 2 i 3, a te mniej zaawansowane 4,5 i 6. Założeniem było, by każdy zagrał z każdym ze swojej grupy. O ile oczywiście będzie to możliwe, bo jeśli ktoś zgłasza nieobecności w turnieju to istniało prawdopodobieństwo, że jakiegoś meczu nie zdąży rozegrać i tak w kilku przypadkach było.

- Ustalanie kolejności drużyn w tabeli:
W przypadku nierozegrania spotkań rundy zasadniczej z powodu nieobecności zgłaszanych przez zainteresowane drużyny, organizator przyznaje walkower na korzyść zespołu zgłaszającego mniejszą ilość nieobecności.

- Drużyny z grup 1-3 przystępują do play-off z rozstawieniem od 1 do 39. I tak np. miejsce 1 w play-off zajmie drużyna która w jednej z trzech grup (1,2 lub 3) zajmie 1 miejsce i będzie miała najwyższą średnią punktów wśród wszystkich zespołów z pierwszych miejsc tych trzech grup, a drużyny o gorszej średniej zajmą miejsce 2, 3 do fazy play-off. W przypadku równej liczby punktów brany będzie pod uwagę  lepszy bilans bramek, a w przypadku równego bilansu większa liczba strzelonych bramek, potem mniejsza liczba straconych bramek. Analogicznie miejsce 4 do play off  zajmie jedna z drużyn z drugiego  miejsca z grup 4, 5 i 6. Itd.


- Drużyny z grup 4,5 i 6 do play-off przystąpią z rozstawieniem na miejscach 40 do 86. I tak np. miejsce 40 w play-off zajmie drużyna która w jednej z trzech grup (4 5 lub 6) zajmie 1 miejsce i będzie miała najwyższą średnią punktów, a drużyny o gorszej średniej zajmą miejsce 41,42 i 43. Analogicznie miejsce 43 zajmie jedna z drużyn z drugiego  miejsca z grup 4, 5 i 6. W przypadku tej samej średniej punktów pod uwagę będzie brana różnica ilości bramek strzelonych do straconych, a przy ich równości rozstrzyga ilość bramek strzelonych.


Organizator przydzielił według wymienionych zasad drużyn do miejsc (od 1 do 84) i drużyny ustawiły się w drabince play-off.

Przy czym drużyna Kambodży i Węgier wycofały sięw trakcie rozgrywek, a drużyna Barbadosu nie spełniła norm regulaminu (tj. połowy obecności na dniach rozgrywkowych). Z tego powodu drużyny, które mierzą się z tymi zespołami mają gwarantowany awans do następnej rundy.

1. KOLUMBIA
2. ESTONIA
3. FIDŻI
4. PORTUGALIA
5. SZKOCJA
6. CHORWACJA
7. CZARNOGÓRA
8. ROSJA
9. MONAKO
10. WYSPY OWCZE
11. JAPONIA
12. WATYKAN
13. RPA
14. LESOTHO
15. GABON
16. KAMERUN
17. IRLANDIA
18. SŁOWACJA
19. NORWEGIA
20. HONDURAS
21. ANTIGUDA
22. ARGENTYNA
23. GRUZJA
24. BELGIA
25. SZWAJCARIA
26. ANDORA
27. WŁOCHY
28. HAITI
29. PARAGWAJ
30. FRANCJA 
31. SIERRA LEONE 
32. BRAZYLIA
33. SENEGAL
34. SŁOWENIA
35. CYPR
36. USA
37. KAMBODŻA
38. ALBANIA
39. HISZPANIA
40. NIKARAGUA
41. MADAGASKAR
42. NIGERIA
43. SAMOA
44. MAURITIUS
45. SERBIA
46. UWUGWAJ
47. LIECHTENSTEIN
48. EKWADOR
49. JAMAJKA
50. KATAR
51. GRECJA
52. CHILE
53. UKRAINA
54. FINLANDIA
55. CZECHY
56. BOŚNIA
57. ISLANDIA
58. SAN MARINO
59. KUBA
60. POLSKA
61. HOLANDIA
62. SZWECJA
63. BOLIWIA
64. KOSTARYKA
65. WKS
66. DANIA
67. AUSTRIA
68. WENEZUELA
69. PANAMA
70. GHANA
71. PERU
72. BUŁGARIA
73. NIEMCY
74. MEKSYK
75. CHINY
76. CZAS
77. WALIA
78. AUSTRALIA
79. NIGER
80. KANADA
81. WĘGRY
82. ANGLIA
83. BARBADOS
84. BOTSWANA

Wkrótce dokładne godziny spotkań.

 

1/64 FINAŁU
Zespoły rozstawione na miejscach od 1 do 44. Pierwszy mecz rozgrywają w 1/32 Finału

Mecz „45”: (drużyna z miejsca 45) SERBIA – BOTSWANA (drużyna z miejsca 84)
Mecz „46”: URUGWAJ – BARBADOS 3:0 WALK. 46-83
Mecz „47”: LIECHTENSTEIN – ANGLIA 47-82
Mecz „48”: EKWADOR – WĘGRY 3:0 WALK.48-81
Mecz „49”:JAMAJKA - KANADA 49-80
Mecz „50”: KATAR - NIGER 50-79
Mecz „51”: GRECJA – AUSTRALIA 51-78
Mecz „52”: CHILE - WALIA 52-77
Mecz „53”: UKRAINA – CZAD 53-76
Mecz „54”: FINLANDIA – CHINY 54-75
Mecz „55”: CZECHY -  MEKSYK 55-74
Mecz „56”: BOŚNIA I HERCEGOWINA - NIEMCY 56-73
Mecz „57”: ISLANDIA -BUŁGARIA 57-72
Mecz ”58”: SAN MARINO – PERU 58 -71
Mecz „59: KUBA – GHANA 59-70
Mecz „60”: POLSKA -  PANAMA 60-69
Mecz „61” : HOLANDIA – WENEZUELA 61-68
Mecz „62”: SZWECJA – AUSTRIA 62-67
Mecz „63”: BOLIWIA – DANIA 63-66
Mecz „64”:  KOSTARYKA – WKS 64-65

1/32 FINAŁU
W nawiasie oznaczone są drużyny które przystępują do play off z danego miejsca np. drużyna „X” rozstawiona zostaje do play off z nr 1 oznaczyliśmy ją tutaj: (1).


(1) KOLUMBIA– zwycięzca meczu „64”  (mecz”1”)
(2) ESTONIA– zwycięzca meczu „63”  (mecz „2”)
(3) FIDŻI – zwycięzca meczu „62”  (mecz „3”)
(4) PORTUGALIA – zwycięzca meczu „61” (mecz „4”)
(5) SZKOCJA – zwycięzca meczu „60”  (mecz „5”)
(6) CHORWACJA – zwycięzca meczu „59”    (mecz „6”)
(7) CZARNOGÓRA – zwycięzca meczu „58      (mecz „7”)
(8) ROSJA–  zwycięzca meczu „57”      (mecz „8”)
(9) MONAKO – zwycięzca meczu „56”      (mecz „9”)
(10) WYSPY OWCZE – zwycięzca meczu „55”    mecz „10”)
(11) JAPONIA – zwycięzca meczu „54”    (mecz „11”)
(12) WATYKAN – zwycięzca meczu „53”    (mecz „12”)
    (13) RPA– zwycięzca meczu „52”    (mecz „13”)
(14) LESOTHO – zwycięzca meczu „51”     (mecz „14”)
(15) GABON –  zwycięzca meczu „50”     (mecz „15”)
16) KAMERUN –  zwycięzca meczu „49”     (mecz „16”)
(17) IRLANDIA –  EKWADOR”    (mecz „17”)
(18) SŁOWACJA – LIECHTENSTEIN (mecz „18”)
(19) NORWEGIA – URUGWAJ „46”      (mecz „19”)
(20) HONDURAS –  zwycięzca meczu „45”      (mecz „20”)
(21) ANTIGUDA – MAURITIUS (44)      (mecz „21”)
(22) ARGENTYNA –  SAMOA(43)      (mecz „22”)
(23) GRUZJA – NIGERIA (42)      (mecz „23”)
(24) BELGIA – MADAGASKAR (41)      (mecz „24”)
(25) SZWAJCARIA – NIKARAGUA (40)      (mecz „25”)
(26) ANDORA – HISZPANIA (39)      (mecz „26”)
(27) WŁOCHY –ALBANIA (38)      (mecz „27”)
(28) HAITI – KAMBODŻA(37) 3:0 WALK.      (mecz „28”)
(29) PARAGWAJ – USA (36)      (mecz „29”)
(30) FRANCJA  – CYPR (35)       (mecz „30”)
(31) SIERRA LEONE – SŁOWENIA (34)       (mecz „31”)
(32) BRAZYLIA– SENEGAL (33)    (mecz „32”)

 

 

II RUNDA  - 1/16 FINAŁU


A: zwycięzca „1” – zwycięzca „32”
B: „2”  -  „31”
C: „3” –„30”
D: „4” –  „29”.
E: „5” – HAITI „28”
F: „6” –  „27”
G: „7” – „26”
H: „8” –„25”
I: „9” – „24”
J: „10” – „23”
K: „11” – „22”
L:  „12” – „21”
M:  „13” – „20”
N: „14” – „19’
O: “15” – “18”
P: “16” – “17”

 


III RUNDA - 1/8 FINAŁU


A – P [R]
B – O [S]
C – N [T]
D – M [U]
E – L [W]
F – K [Y]
G – J [Z]
H – I [Ź]
R – Ź  ( I)
S – Z  (II)
T – Y  (III)
U – W (IV)

 


1/2 FINAŁU


             I – IV [1.]          
II – III [2.]


Mecz o 3. miejsce


Przegrany pierwszego półfinału – przegrany drugiego półfinału

 

WIELKI FINAŁ DEICHMANN MINIMISTRZOSTW 2018 kategoria U-11 KRAKÓW

Wygrany pierwszego półfinału – Wygrany drugiego półfinału
 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY