Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

W rozwinięciu informacji dostępne są linki do ANKIET. Prosimy o wypełnienie osób odpowiedzialnych za zgłoszenie drużyn: kierowników/trenerów/opiekunom. Ankieta pozwoli przygotować nam podział grup, terminarze, ułatwi kontakt z drużynami. Za każdą drużynę ankietę wypełnia się osobno.

TERMIN WYSŁANIA ANKIET: 20 marca

czytaj dalej »

Ponad 160. zgłosoznych drużyn! Przypominamy zarezerwowanym o konieczności opłaty do 15 marca w celu zapewnienia dostarczenia wybranych strojów. Na stronie pojawiają się przesłane już pierwsze składy drużyn. Zachęcamy by przesyłać karty drużynowe, celem uzupełnienia przez nas na stronie. Są jeszcze wolne miejsca dla chętnych - zapraszamy do kontaktu.

czytaj dalej »

Trwają zapisy, ale zgłoszone już drużyny proszone są o pilne uregulowanie zaległości finansowych oraz kompletowanie dokumentacji. Dostępne już są pierwsze stroje do odbioru. Prosimy o wysyłanie na maila składów drużyn celem uzupełniania na stronie.

czytaj dalej »

Szanowni Trenerzy, Opiekunowie, Rodzice. Trwają zapisy na kolejną edycję Deichmann Minimistrzostw w Krakowie! Swój akces zgłosiło już ponad 110 drużyn! W rozwinięciu podajemy podstawowe informacje o rozgrywkach w Krakowie wraz z wymaganymi załącznikami. Zachęcam do zgłaszania drużyn i zapoznania się z informacjami.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do tegorocznego turnieju w Krakowie. Rezerwacji można dokonywać mailowo: koordynator.krakow@gmail.com lub telefonicznie. Wkrótce więcej szczegółów.

czytaj dalej »

Przed naszymi reprezentantami U-9 i U-11 Finał Finałów w Wałbrzychu. Bardzo dziękuję za udział w turnieju w Krakowie. Ze swej strony przepraszam za wszystkie niedociągnięcia jakie pojawiały. Jeżeli wyrażacie Państwo chęć proszę o odpowiedź na 7 pytań ankietowych, można to uczynić mailowo lub anonimowo. Informacje w rozwinięciu newsa. Odpowiedzi przekażemy koordynatorowi przyszłorocznych rozgrywek i organizatorowi głównemu. Do zobaczenia w 2019 roku!

 

czytaj dalej »

Podczas Finału Finałów kategorii U-13, który odbył się w Nowym Sączu świetnie zaprezentowały się nasze krakowskie drużyny. Peru zajęło trzecie miejsce, a Niemcy siódme. Gratulujemy im świetnego występu. Zapraszamy za rok do kategorii U-13.

czytaj dalej »

W wielkim Finale Miejskim U-11 estonia pokonała Kamerun 4:1. Trzecie miejsce przypadło Chorwacji, a czwarte drużynie Antigui. Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach. Za emocje, wzruszenia, postawę Fair Play.

 

czytaj dalej »

Przypominamy o:

- obowiązku posiadania przez dzieci legitymacji lub innego dokumentu ze zdjęciem

- dopełnieniu obowiązku wszystkich wpłat za zawodników

- dopełenieniu obowiązku złożenia brakujących dokumentów

Wszelkie braki należy uzupełnić przed przystąpieniem drużyny do play-off. Braki mogą spowodować dyskwalifikację drużyny, co już miało miejsce.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY