Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507 najlepiej po 16)

koordynator.krakow@gmail.com

WynikiU-7 na 26 maja

Dziękujemy za wspaniałą przygodę i zapraszamy za rok - w poniedziałek/wtorek obszerna galeria z rozdania medali!

 

Wyniki U-9 na 26 maja

czytaj dalej »

Podczas zakończenia U-7 spodziewamy się bardzo dużego ruchu. Bardzo prosimy się tak organizować, by przyjeżdzać w miarę możliwości wspólnie tj. po kilka osób w samochodzie. Będziemy zmuszeni zamknąć bramę w momencie przepełnienia parkingów. Wtedy bardzo prosimy o parkowanie wzdłuż ulicy Winnickiej zgodnie z przepisami, pozostawiając wymagane 1,5 m na chodniku oraz nie zajmując miejsc niedozwolonych.

czytaj dalej »


Przed nami ostatnie tygodnie rozgrywek. Prosimy trzymać się zaakceptowanych zasad dotyczących zgłaszania nieobecności i deklaracji dotyczących chęci rozgrywania meczy towarzyskich. Większość zmian w terminarzu, nawet w ostatniej chwili, spowodowana jest nagłymi zgłoszeniami nieobecności. Nie zawsze jesteśmy w stanie wypełnić lukę i zapewnić inny mecz.

czytaj dalej »

W linku znajdziecie Państwo zdjęcia z kilku godzin rozgrywek w kategorii U-7 i U-9

ZOBACZ GALERIĘ Z 21 kwietnia

czytaj dalej »

Dostajemy liczne pytania, o to czy gramy w okolicach weekendu majowego. Gramy. O tym czy drużyna rozgrywa mecze w dany weekend decyduje trner, który konsultuje się z rodzicami, by nie zgłaszać nagłych zmian. Obecnie układamy grafiki na 28-29.04 oraz 5-6.05. W rozwinięciu prezentujemy nieobecności zgłaszane przez trenerów i ich decyzje, co do rozgrywania spotkań towarzyskich. O jakichkolwiek zmianach informujemy trenerów na bieżąco.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY