Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynator
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)

INFORMACJA DLA RODZICÓW I TRENERÓW

Szanowni Pąństwo mam do przekazania dla Was bardzo ważną informację. W najbliższą niedzielę jak i kolejne obowiązuje całkowity zakaz parkowania samochodów po prawej stronie ulicy Starowiejskiej od strony ronda w kierunku Małej Wsi. Rozumiem, że możliwości parkingowe są ograniczone, ale postarajcie się organizować między sobą i przyjeżdżać wspólnie na rozgrywki.

Wielu z Was nie bierze pod uwagę, że mieszkają tam osoby, ktore chcą korzystać w sposób swobodny z drogi i dojazdów do swoich posesji. Kursuje tam również komunikacja miejska a samochody żle zaparkowane blokują jej przejazd. Postawmy się w ich sytuacji i postarajmy się im pomóc. 
W niedziele nie handlowe można zaparkować na parkingu przy Biedronce i podejść na nogach.  Najbliższa niedziela jest handlowa więc za wczasu pomyślcie jak dojechać i gdzie zaparkować.


Drużyny, które przyjeżdżają transportem zoorganizowany, proszę aby poinformowały kierowców, że żaden autubus ani bus nie może parkować wzdłuż ulicy Starowiejskiej ani na parkingu przy wale. Każdy z nas obecnie ma telefon komórkowy, wymieńcie się numerami, niech kierowcy przejadą na parkingi przy stacji benzynowej, basenie, Media Markt. lub przy Bulwaru Nariwiku i tam poczekają na telefon od Was że już mogą po Was podjechać. 

Najparwdopodobniej zostanie ustawiony znak zakazujący parkowania po prawej stronie ulicy, co narazi Was na mandaty i nie potrzebne nerwy. Pomóżmy sobie nawzajem.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY