Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynatorzy
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)
Łukasz Brzeziański (600777408)

Jeszcze przez niecałe dwa tygodnie potrwają zapisy do eliminacji w Nowym Sączu. W najbliższym czasie roześlę ankiety. Pierwsza kolejka  meczy zostanie rozegrana 14 kwietnia o godzinie 8.00 na stadionie Heleny.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji w Nowym Sącz. Jak zwykle gramy na stadionie KS Helena.

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Nowym Sączu. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na naszych boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

czytaj dalej »

W terminarzach pojawiła się rozpiska na 10 czerwca, zaczynamy o godzinie 10.00. W tym dniu zostanie rozegrany mini turniej, w którym zagrają również drużyny z Gorlic.

czytaj dalej »

Na stronie znajdują się już harmonogramy gier fazy play off dla U-9 i U-11. Bardzo proszę zapoznać się z nimi.

czytaj dalej »

27 maja zostały rozegrane finały w kategorii U-13. Do rywalizacji, która była rozgrywana systemem PLAY OFF przystapiło 19 zespołów.

czytaj dalej »

Nastąpiły zmiany w grafikach gier w kategorii U-11 i U-9, wynikające z chęci zagrania meczy towarzyskich przez większą ilość drużyn.

czytaj dalej »

Powoli dobiegają końca tegoroczne rozgrywki Deichmann Mini Mistrzistwa 2018 w Nowym Sączu. Poniżej podaję terminy poszczególnych finałów podczas. których wyłonine zostaną drużyny w kat. U-13, U-11 i U-9, któr będą reprezentować Nowy Sącz podczas finałów ogólnopolskich.

 

 

czytaj dalej »

Poniżej prezentujemy rozstawienie drużyn do fazy play off, dla drużyn grających w Nowym Sączu i Gorlicach. Przypominam że fianły miejskie w kategorii U-13 rozgrywane będą 27 maja, dla kategorii U-9 i U-11 3 czerwca.

czytaj dalej »

Ze względu na nieobecność Irlandii, nastapiła zmiana w grafilu U-7

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY