Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynatorzy
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)
Łukasz Brzeziański (600777408)

Na stronie znajdują się już nowe harmonogramy gier, bardzo proszę się z nimi zapoznać. Przypominam aby zawodnicy ciepło się ubrali, zabieramy termy, czapki, rękawiczki i chęci do gry.

 

czytaj dalej »

W związku z prognozami pogody i niską temperaturą rozgrywki kategorii U-7 odwołane.

czytaj dalej »

Harmonogramy gier na 14 kwietnia znajdują się już na stronie w zakładce TERMINARZ?WYNIKI. Teraz pozostaje nam czekać na odpowiednią pogodę.

Poniżej znajdują się odnośniki do harmonogramów dla poszczególnych kategori wiekowych:

czytaj dalej »

Rozpoczęcie rozgrywek 14 kwietnia /niedziela/, grafiki pojawią się najpóźniej do wtorku dla wszystkich kategorii wiekowych.

czytaj dalej »

Ponad 110 drużyn zapisanych do turnieju, dlatego też bardzo proszę trenerów o pilne przesyłanie na maila koordynator.nowysacz@gmail.com składów reprezentacj z datą urodzenia zawodnika

czytaj dalej »

Jeszcze przez niecałe dwa tygodnie potrwają zapisy do eliminacji w Nowym Sączu. W najbliższym czasie roześlę ankiety. Pierwsza kolejka  meczy zostanie rozegrana 14 kwietnia o godzinie 8.00 na stadionie Heleny.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do kolejnej edycji w Nowym Sącz. Jak zwykle gramy na stadionie KS Helena.

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Nowym Sączu. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział oraz serce i wysiłek pozostawione na naszych boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

 

czytaj dalej »

W terminarzach pojawiła się rozpiska na 10 czerwca, zaczynamy o godzinie 10.00. W tym dniu zostanie rozegrany mini turniej, w którym zagrają również drużyny z Gorlic.

czytaj dalej »

Na stronie znajdują się już harmonogramy gier fazy play off dla U-9 i U-11. Bardzo proszę zapoznać się z nimi.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY