Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynator
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)

Nastąpiła zmiana w grafiku U9.

czytaj dalej »

W zakładce terminarze są już dostępne harmonogramy na 20 września.

Przypominam, że wszyscy zawodnicy zobowiązani są do posiadania ochraniaczy na piszczele.

 

czytaj dalej »

Rozgrywki w kategorii U11 odwołane

czytaj dalej »

Drodzy trenerzy, zawodnicy rodzice!

Ruszamy z zapisami do turnieju, który planujemy rozegrać na jesień. Ruszamy najpóżniej w pierwszy weekend września, a jeśli będziecie chętni ruszymy nawet w sierpniu. 

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Drodzy trenerzy i rodzice, w związku z zpytaniami dotyczącymi terminów i zapisów, informuję, że zapisy zostały wydłużone do 5 kwietnia a rozgrywki rozpoczniemy 19 kwietnia.

czytaj dalej »

Jak co roku rozpoczynamy zapisy do kolejnej edycji turnieju. Zapraszam do zgłaszania drużyn, wyboru reprezentacji i pobierania dokumentów ze strony.

 

czytaj dalej »

Nowy Sącz w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Markiem Ruchałą.

czytaj dalej »

Przypominam wszystkim zawodnikom i trenerom o konieczności posiadania dokumentu potwierdzającego tożsamość, oraz ochraniaczy na golenie Godziny meczy, szczególnie od drugiej kolejki są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie zarówno na + jak i -. Proszę słuchać informacji spikera.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY