Sanok Sanok Koordynator
Bogusław Rajtar -Sanok (509226573)

FINAŁ SANOK

Finał Miejski SANOK - Deichmann Minimistrzostwa 2019 - ważne informacje !

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2019r., na obiektach Ekoball w Bykowcach odbędzie się Finał Miejski w Sanoku ogólnopolskiego turnieju Deichmann Minimistrzostwa.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody - olbrzymie, piękne puchary, a przede wszystkim BILETY dające przepustkę na ogólnopolski FINAŁ FINAŁÓW, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 21-23 czerwca dla kat. U-9 oraz U-11, a także w Nowym Sączu w dniach 15-16 czerwca dla kat. U-13. W Wielkim Finale toczyć się będzie walka zwycięzców wszystkich miast eliminacyjnych z całej Polski, nie tylko o medale i prestiż, ale również o wyjazd na mecz Ligi Mistrzów do Monachium.

Do fazy play-off przystąpią wszystkie drużyny, które rozegrały co najmniej połowę zaplanowanych spotkań. W Sanoku jest to 100% zespołów zgłoszonych do rywalizacji. Faza zasadnicza miała na celu bowiem rozstawienie przed fazą pucharową.

Po pięciu tygodniach rywalizacji i rozegraniu około 300 meczów (w każdej z kategorii około 20 kolejek), w gronie faworytów można wymienić kilka drużyn. Jednak zwycięstwo kogoś innego niż Hiszpania lub Paragwaj w kat. U-13, Wyspy Owcze lub Argentyna w kat. U-11, czy też Włochy lub Grecja w kat. U-9 uznawane będą za niemałą sensację. Kategoria bambini rozgrywa swoje mecze "na luzie", bez presji wyniku i klasyfikacji, toteż każdy z zespołów otrzyma jednakowe nagrody.

Informacja dla rodziców oraz kibiców. Jako, że zbyt często dochodzi do wywierania presji na młodych sędziach, i są to najważniejsze turniejowe mecze, gdzie dopiero teraz wynik ma znaczenie a przegrany odpada z rywalizacji, kibicujemy tylko i wyłącznie z trybun bez możliwości wejścia na murawę boiska. Na nią można będzie wejść jedynie podczas dekoracji, by każdy mógł zrobić sobie (dziecku) pamiątkową fotografię.

W zał. linku - http://ekoball.pl/final-miejski-sanok-deichmann-2019 - graficzny plan gier, któy również już został wprowadzony do systemu i na stronę Minimistrzostw - www.kochamsport.pl.

Dla drużyn, które odpadną z rywalizacji będzie przygotowane boisko nr 6, na którym można będzie rozegrać mecze towarzyskie (wg uzgodnień z przeciwnikiem i wpisem na listę spotkań sparingowych).

W zał. również kilka fotek z gier eliminacyjnych w Sanoku.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY