Toruń Toruń Koordynator
Andrzej Magowski (602331113)

Terminy

TERMINY TURNIEJU DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2019

Prosimy o zapoznanie się z terminami rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa 20019 Toruń.
Tradycyjnie rozgrywki DMM w kategorii U9 odbywać się będą w soboty natomiast U11 w niedzielę.
W tym roku rozgrywki U7 są zaplanowane na sobotę na boisku Orlik w godzinach 12.00 -14.00

Prosimy o zwrócenie uwagi, iż pierwszy weekend „ długiego weekendu majowego ” (27-28.04) będą rozgrywane mecze, natomiast drugi weekend 4-5.05 jest terminem wolnym (termin rezerwowy).

Termin Finału Miejskiego Toruń – 08.06.2018 sobota

Zwracamy również uwagę, że dotychczasowa nazwa ulicy na której znajduje się kompleks sportowy MAF Toruń (Elana Toruń) to obecnie ul. 63 Pułku Piechoty

KWIECIEŃ 2019
13.04   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
13.04   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
14.04* U11 (roczniki 2008 i młodsi) Orlik  12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)

27.04   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
27.04   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
28.04* U11 (roczniki 2008 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)


MAJ 2019
TERMIN  REZERWOWY - BRAK ROZGRYWEK
04.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
04.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
05.05* U11 (roczniki 2008 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)

11.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
11.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
12.05* U11 (roczniki 2008 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)

18.05   U7 (roczniki 2012 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
18.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
19.05* U11 (roczniki 2008 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)

25.05   U7  (roczniki 2012 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
25.05   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
26.05* U11 (roczniki 2008 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)


CZERWIEC 2019
01.06   Finał BAMBINI U7  12.00 – 14.00  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
01.06   U9 (roczniki 2010 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)
02.06* U11 (roczniki 2008 i młodsi)  Orlik 12.00 – 17.00 + boisko 14.00-17.00 (ul.63 Pułku Piechoty)

08.06  Finał Miejski U11 i U9 -system Play off godz. 09.00-16.00 (Orlik + boisko/ul.63 Pułku Piechoty)


*W przypadku rozgrywanej kolejki ligowej CLJ juniorów starszych turniej Deichmann Minimistrzostwa rozpoczynać się będzie od godz. 14.00.
 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY