Tychy Tychy Koordynator
Marcin Kuśmierz (533024565)

W miniony weekend rozegraliśmy Finały Eliminacji Miejskich w Tychach XIII edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa! 

czytaj dalej »

Tabelka Finałów Miejskich! Co prawda od poniedziałku dostępna jest już finałowa rozpiska obu kategorii wiekowych, natomiast dzisiaj publikujemy wersję graficzną drogi po zwycięstwo i bilet na Ogólnopolski Finał Finałów!

czytaj dalej »

Finały Miejskie w Tychach już w najbliższy weekend 08/09.06.2019r.!

czytaj dalej »

5 weekendów Deichmann Minimistrzostw za nami! Od 06. kwietnia zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych U-9 oraz U-11 walczą na boiskach kompleksu piłkarskiego im. Alfreda Potrawy. Łącznie w rozgrywkach udział bierze 38 drużyn z całego województwa śląskiego. Blisko 380 zawodników, trenerzy oraz kibice dziecięcej piłki nożnej, mimo nie zawsze sprzyjających warunków pogodowych, dzielnie walczą i dopingują swoje drużyny!

czytaj dalej »

W miniony weekend wystartowały rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa 2019 w Tychach!

czytaj dalej »

Miło nam poinformować, ze dostępny jest już formularz zgłoszeniowy do XII edycji Deichmann Minimistrzostw w Tychach!

czytaj dalej »

Juz wkrótce wystartują zapisy do kolejnej edycji Deichmann Minimistrzostw 2019 w Tychach! 

czytaj dalej »

Od 14. kwietnia co weekend na boiskach kompleksu sportowego im. Alfreda Potrawy 35 drużyn walczyło o punkty, aby 09 i 10.06.2018 rozegrać Finały Eliminacji Miejskich DEICHMANN Minimistrzostw w Tychach! 

czytaj dalej »

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatnich miejskich rozgrywek w Tychach. Poniżej prezentujemy wzór rozpiski Finałów Miejskich!

czytaj dalej »

Ze względu n abardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne, które według prognoz mają się urzymać nad Tychami, dzieisjesze mecze towarzyskie zmuszeni jesteśmy odwołać.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY