Tychy Tychy Koordynator
Marcin Kuśmierz (533024565)

Półmetek eliminacji miejskich za nami! Małymi krokami zbliżamy się do decydującej fazy rozgrywek. W Tychach zagramy jeszcze 4 razy, a 9 i 10 czerwca odbędą się Finały Miejskie. 

czytaj dalej »

Informujemy, że w weekend 05/06.05.2018r. nie gramy! Wszyscy odpoczywamy i regenerujemy się przed kolejnymi zawodami! 

czytaj dalej »

"Polska Pokonała Argentynę..." w dzisiejszym wydaniu tygodnika Twoje Tychy przeczytacie o naszym turnieju! Zachęcamy do lektury!

czytaj dalej »

W miniony weekend na boiskach ośrodka piłkarskiego przy ul. Andersa 22 rozegraliśmy pierwsze mecze w ramach turnieju Deichmann Minimistrzostwa. To już XII edycja turnieju w Tychach! 

czytaj dalej »

Kolejna edycja Deichmann Minimistrzostwa również
w Tychach! Zachęcamy do zapisów!

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Od 08. kwietnia na boiskach kompleksu piłkarskiego im. Alfreda Potrawy, przez 8 weekendów 51 drużyn rozgrywało mecze w ramach turnieju DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA. W miniony weekend, odbyły się finały eliminacji miejskich, w sobotę o wyjazd na Ogólnopolski Finał Finałów walczyli zawodnicy w kategorii U-9, a dzień później ich starsi koledzy U-11.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Wielkimi krokami zbliżają się Finały Eliminacji Miejskich w Tychach! 10.6.2017 na boiska wybiegną zawodnicy kategorii U-9, a dzień później ich starsi koledzy U-11. Poniżej przedstawiamy system rozgrywania finałów. 

czytaj dalej »

Dzień Dziecka tuż, tuż... W najbliższy weekend na wszystkich uczestników Deichmann Minimistrzostwa 2017 czekają oprócz gier i piłkarskiej zabawy karty upominkowe od sponsora tytularnego naszych rozgrywek Deichmann Polska o nominale 20 zł!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY