Tychy Tychy Koordynator
Marcin Kuśmierz (533024565)

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Od 08. kwietnia na boiskach kompleksu piłkarskiego im. Alfreda Potrawy, przez 8 weekendów 51 drużyn rozgrywało mecze w ramach turnieju DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA. W miniony weekend, odbyły się finały eliminacji miejskich, w sobotę o wyjazd na Ogólnopolski Finał Finałów walczyli zawodnicy w kategorii U-9, a dzień później ich starsi koledzy U-11.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Wielkimi krokami zbliżają się Finały Eliminacji Miejskich w Tychach! 10.6.2017 na boiska wybiegną zawodnicy kategorii U-9, a dzień później ich starsi koledzy U-11. Poniżej przedstawiamy system rozgrywania finałów. 

czytaj dalej »

Dzień Dziecka tuż, tuż... W najbliższy weekend na wszystkich uczestników Deichmann Minimistrzostwa 2017 czekają oprócz gier i piłkarskiej zabawy karty upominkowe od sponsora tytularnego naszych rozgrywek Deichmann Polska o nominale 20 zł!

czytaj dalej »

Quick feet, czyli urządzenie do treningu umiejętności piłkarskich, refleksomierz oraz fotobudka – takie atrakcje będą czekały na uczestników rozgrywek w EuroTruck-u – ciężarówce promującej Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, która pojawi się w sobotę 13 maja br. na parkingu obiektu przy ul. Andersa 22.

czytaj dalej »

Informujemy, że uruchomione zostały statystyki strzelców dla naszego miasta. Drobne opóźnienie spowodowane było uzupełnieniem list z numerkami na koszulkach zawodników, co uiemożliwiało nam przypisanie odpowiednich strzelców. 

czytaj dalej »

Szanowni zawodnicy, trenerzy i kibice, przypominamy, że w weekend 29/30.04.2017 odpoczywamy i zbieramy siły na kolejne rozgrywki w dniach 06/07.05.2017r.! 


 

czytaj dalej »

W najbliższy weekend ruszają rozgrywki Deichmann Minimistrzostwa w Tychach! W sobotę 08.04.2017 zagrają zawodnicy w kategorii u-9, natomiast w niedzielę na boiska wybiegną piłkarze do lat 11!

czytaj dalej »

W Tychach zapisanych do udziału w kolejnej edycji rozgrywek jast już 30 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY