Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

TRZECI WEEKEND - AKTUALIZACJA

Przedstawiamy najnowszy harmonogram gier na najbliższy weekend - gramy w sobotę i niedzielę. Przypominamy, aby potwierdzić obecność na turnieju minimum na 15 minut przed rozpoczęciem się meczu.










KATEGORIA U7 – SOBOTA 28 KWIETNIA

8:30
ARGENTYNA – MEKSYK
NIGERIA – CHORWACJA

8:55
POLSKA – PARAGWAJ
WŁOCHY – HOLANDIA

9:20
ARGENTYNA – HOLANDIA
NIGERIA – MEKSYK

9:45
CHORWACJA – PARAGWAJ
POLSKA- WŁOCHY

10:10
ARGENTYNA – NIGERIA
MEKSYK – HOLANDIA

10:35
POLSKA – CHORWACJA
PARAGWAJ – WŁOCHY

 

 

KATEGORIA U9 – SOBOTA 28 KWIETNIA

8:30
B1 NIEMCY – FINLANDIA
B2 IRLANDIA – GRECJA
B3 ARGENTYNA – INDIE
B4 CHORWACJA – WKS

8:55
BRAZYLIA – TURCJA
ARGENTYNA - CHORWACJA
SENEGAL – WALIA
NIGERIA – HOLANDIA

9:20
NIEMCY – INDIE
NIGERIA - IRLANDIA
BRAZYLIA - WALIA
GRECJA – WKS

9:45
SENEGAL - GRECJA
BRAZYLIA - NIEMCY
ARGENTYNA - FINLANDIA
INDIE - CHORWACJA

10:10
SENEGAL - TURCJA
HOLANDIA - GRECJA
WKS – FINLANDIA
ARGENTYNA – NIGERIA

10:35
IRLANDIA – WALIA
TURCJA – HOLANDIA

 

 

KATEGORIA U11 – SOBOTA 28 KWIETNIA

11:00
B1 CHORWACJA – AUSTRIA
B2 BELGIA – PARAGWAJ
B3 WKS – AUSTRALIA
B4 INDIE – SENEGAL

11:30
SAN MARINO - BELGIA
CHORWACJA –AUSTRALIA
WKS - INDIE
AUSTRIA – SENEGAL

12:00
SAN MARINO – AUSTRIA
CHORWACJA – INDIE
BELGIA – SENEGAL
PARAGWAJ – AUSTRALIA

12:30
WKS – SAN MARINO
PARAGWAJ – AUSTRIA
BELGIA - AUSTRALIA

 

KATEGORIA U7 – NIEDZIELA 29 KWIETNIA

9:25
CHORWACJA – CZECHY
ARGENTYNA – URUGWAJ

10:15
CHORWACJA – URUGWAJ
ARGENTYNA – CZECHY

11:05
CHORWACJA – ARGENTYNA
URUGWAJ - CZECHY

 

 

KATEGORIA U9 – NIEDZIELA 29 KWIETNIA

9:00
B1 PARAGWAJ- ANGLIA
B2 WŁOCHY – URUGWAJ

9:25
ARGENTYNA – PORTUGALIA
PARAGWAJ - WŁOCHY

9:50
ANGLIA – URUGWAJ
PARAGWAJ - DANIA

10:15
BELGIA – DANIA
CHORWACJA – IRLANDIA

10:40
URUGWAJ – ARGENTYNA
WŁOCHY – HISZPANIA

11:05
PORTUGALIA – DANIA
FINLANDIA – HISZPANIA

11:30
BELGIA – CHORWACJA
POLSKA – WŁOCHY

11:55
HISZPANIA – URUGWAJ
ANGLIA – AUSTRIA

12:20
IRLANDIA – DANIA
PORTUGALIA – BELGIA

12:45
POLSKA – ARGENTYNA
CHORWACJA – FINLANDIA




KATEGORIA U11 – NIEDZIELA 29 KWIETNIA

9:00
B1 POLSKA – DANIA
B2 ARGENTYNA – FINLANDIA

9:50
ARGENTYNA – POLSKA
DANIA – FINLANDIA

10:40
CHORWACJA – CZAD
HISZPANIA – FRANCJA

11:30
POLSKA - FINLANDIA
CZAD – HISZPANIA

11:55
PORTUGALIA – CZECHY
HISZPANIA - FINLANDIA

12:20
CHORWACJA – PORTUGALIA
DANIA – CZAD

12:45
FRANCJA – CZECHY
PORTUGALIA – ARGENTYNA

13:10
CZAD –ARGENTYNA
CHORWACJA - CZECHY
 


 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY