Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

CZWARTY TURNIEJ ELIMINACJI

Czas wracać do gry po lenistwie długiego weekendu. Nasze mistrzostwa wkraczają w czwarty etap eliminacji, najbliższa niedziela to kolejne rozdanie gier trzech kategorii wiekowych. Poniżej harmonogram meczów.









KATEGORIA U7 – NIEDZIELA 6 MAJA

W związku z mniejszą ilością drużyn kategorii U7 będziemy rozgrywać mecze rewanżowe - nie przejmujcie się jeżeli któreś drużyny grały już ze sobą :-)
 

8:30
B5 URUGWAJ – MEKSYK
B6 CZECHY – WŁOCHY

8:55
B5 POLSKA – NIGERIA
B6 JAMAJKA – PARAGWAJ

9:20
B5 CHORWACJA – HOLANDIA
B6 CZECHY - MEKSYK

9:45
B5 URUGWAJ – WŁOCHY
B6 NIGERIA – PARAGWAJ

10:10
B5 CHORWACJA – PARAGWAJ
B6 POLSKA – JAMAJKA

10:35
B5 POLSKA – URUGWAJ
B6 JAMAJKA – CZECHY

11:00
B5 HOLANDIA – NIGERIA
B6 MEKSYK – WŁOCHY

11:25
B5 HOLANDIA – URUGWAJ
B6 CHORWACJA – POLSKA

 

 

KATEGORIA U9 – NIEDZIELA 6 MAJA

8:30
B1 ARGENTYNA – TURCJA
B2 GRECJA – NIEMCY

8:55
B1 WALIA – PORTUGALIA
B2 FINLANDIA – BELGIA

9:20
B1 ARGENTYNA – NIEMCY
B2 GRECJA – TURCJA

9:45
B1 WALIA – BELGIA
B2 PORTUGALIA – PARAGWAJ

10:10
B1 FINLANDIA – TURCJA
B2 POLSKA – JAMAJKA

10:35
B1 WALIA – URUGWAJ
B2 BELGIA – NIEMCY

11:00
B1 PORTUGALIA – GRECJA
B2 PARAGWAJ – JAMAJKA

11:25
B1 POLSKA – FRANCJA
B2 HISZPANIA – AUSTRIA

11:50
IRLANDIA – HOLANDIA
B2 CZECHY – PARAGWAJ

12:15
B1 INDIE – URUGWAJ
B2 DANIA – ANGLIA
B3 CHORWACJA – HOLANDIA


12:40
B1 FRANCJA – HISZPANIA
B2 CZECHY – AUSTRIA
B3 IRLANDIA – JAMAJKA
B4 PORTUGALIA – INDIE

13:05
B1 HOLANDIA – HISZPANIA
B2 CHORWACJA – CZECHY
B3 POLSKA – ANGLIA
B4 DANIA – URUGWAJ


13:30
B1 IRLANDIA – AUSTRIA
B2 CHORWACJA – DANIA
B3 ANGLIA – FRANCJA
B4 POLSKA - INDIE

 

 

 

 

KATEGORIA U11 – NIEDZIELA 6 MAJA

8:30
B3 ARGENTYNA – AUSTRIA
B4 FRANCJA – DANIA

8:55
B3 HISZPANIA – PARAGWAJ
B4 CZAD – FINLANDIA

9:20
B3 ARGENTYNA – CHORWACJA
B4 AUSTRIA – FRANCJA

9:45
B3 DANIA – BELGIA
B4 CZAD – PARAGWAJ

10:10
B3 FINLANDIA – CHORWACJA
B4 HISZPANIA – WŁOCHY

10:35
B3 CZECHY – DANIA
B4 BELGIA – INDIE

11:00
B3 POLSKA – PARAGWAJ
B4 AUSTRIA – HISZPANIA

11:25
B3 WŁOCHY – BELGIA
B4 CZECHY – INDIE

11:50
B3 CZECHY – CZAD
B4 WŁOCHY – CHORWACJA

12:15
B4 INDIE - POLSKA

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY