Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

OSTATNIE GRY

Eliminacje naszych mistrzostw powoli dobiegają końca. Najbliższa niedziela to ostatnie mecze, w których zespoły mogą poprawić swoje pozycje w ligowej tabeli. Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów.

 

 

 

Ostatni turniej wiąże się z bardzo ograniczonymi możliwościami rozgrywania meczów,  w związku z tym prosimy o wyrozumiałość :-) 

 

 

 

KATEGORIA U7 – NIEDZIELA 3 CZERWCA

8:30
B5 MEKSYK – POLSKA
B6 NIGERIA – JAMAJKA

8:55
B5 CHORWACJA – HOLANDIA
B6 WŁOCHY – ARGENTYNA

9:20
B5 MEKSYK – URUGWAJ
B6 POLSKA – CZECHY

9:45
B5 NIGERIA – HOLANDIA
B6 JAMAJKA – WŁOCHY

10:10
B5 CHORWACJA – MEKSYK
B6 ARGENTYNA – POLSKA

10:35
B5 URUGWAJ – JAMAJKA
B6 CZECHY – WŁOCHY

11:00
B5 HOLANDIA – ARGENTYNA
B6 URUGWAJ – WŁOCHY

11:25
B5 CZECHY - NIGERIA

 

 

 


KATEGORIA U9 – NIEDZIELA 3 CZERWCA

8:30
B1 FRANCJA – ARGENTYNA
B2 NIEMCY – JAMAJKA
B3 PARAGWAJ – SENEGAL
B4 CZECHY – TURCJA

9:20
B1 JAMAJKA – ARGENTYNA
B2 NIEMCY – FRANCJA
B3 PARAGWAJ – TURCJA
B4 CZECHY – SENEGAL

10:10
B1 ARGENTYNA – CZECHY
B2 PARAGWAJ – FRANCJA
B3 NIEMCY – SENEGAL
B4 JAMAJKA – TURCJA

11:00
B1 WKS – PORTUGALIA
B2 HOLANDIA – AUSTRIA
B3 HISZPANIA – CZECHY
B4 INDIE – FRANCJA


11:50
B1 NIGERIA – INDIE
B2 HISZPANIA – POLSKA
B3 GRECJA – AUSTRIA
B4 PORTUGALIA – CHORWACJA

12:40
B1 NIGERIA – WKS
B2 PORTUGALIA – AUSTRIA
B3 INDIE – WALIA
B4 HISZPANIA – GRECJA

13:05
B1 HISZPANIA – WALIA
B2 PORTUGALIA – HOLANDIA
B3 GRECJA – CHORWACJA
B4 AUSTRIA – POLSKA

13:30
B1 DANIA – NIGERIA
B2 ANGLIA – WŁOCHY
B3 FINLANDIA – WALIA
B4 POLSKA – BELGIA

14:00
B1 DANIA – WŁOCHY
B2 ANGLIA – BELGIA
B3 POLSKA – WALIA
B4 NIGERIA – FINLANDIA

14:30
B1 DANIA – WALIA
B2 ANGLIA – GRECJA
B3 FINLANDIA – POLSKA
B4 BELGIA – WŁOCHY


KATEGORIA U11 – NIEDZIELA 3 CZERWCA

8:55
B1 CZAD – AUSTRALIA
B2 WŁOCHY – ARGENTYNA
B3 CZECHY – PORTUGALIA
B4 POLSKA – WKS

9:45
B1 CZAD – WŁOCHY
B2 AUSTRALIA – CZECHY
B3 CHORWACJA – SENEGAL
B4 PORTUGALIA – WKS

10:35
B1 POLSKA – SENEGAL
B2 AUSTRALIA – FINLANDIA
B3 SAN MARINO – DANIA
B4 INDIE – WŁOCHY

11:25
B1 SAN MARINO – INDIE
B2 FINLANDIA – WŁOCHY
B3 HISZPANIA – SENEGAL

12:15
HISZPANIA – SAN MARINO
DANIA - SENEGAL

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY