Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

Przedstawiamy najnowszy harmonogram gier na najbliższy weekend - gramy w sobotę i niedzielę. Przypominamy, aby potwierdzić obecność na turnieju minimum na 15 minut przed rozpoczęciem się meczu.

czytaj dalej »

Przed nami drugie rozdanie naszych eliminacji. Podobnie jak przed tygodniem gramy tylko w niedzielę - poniżej pełen harmonogram gier.

czytaj dalej »

Przy bajecznej pogodzie zainugurowaliśmy nasze wałbrzyskie eliminacje. Z grona 63 zapisanych drużyn udział w pierwszym turnieju wzięło aż 36! Poniżej pełne wyniki a na naszym fanpage'u w serwisie Facebook mega galeria zdjęć.

czytaj dalej »

No tego to się nie spodziewaliśmy! Ostateczna ilość drużyn w tegorocznej edycji to 61 zespołów. Poniżej prezentujemy listę klubów z przypisanymi krajami oraz harmonogram gier na niedzielę 15 kwietnia, kiedy to zainaugurujemy nasze mistrzostwa.

czytaj dalej »

Uwaga! Tegoroczne rozgrywki zainaugurujemy w niedzielę 15 kwietnia, prosimy opiekunów drużyn o kontakt z Tomaszem Durajczykiem (tel. 603-038-727) w celu ustalenia harmonogramu gier. Do środy do godz. 12:00 czekamy na zgłoszenia, rozpiska gier pojawi się w środę wieczorem.

czytaj dalej »

Tego się nie spodziewaliśmy! Aż 57 zespołów zgłosiło chęć uczestnictwa w wałbrzyskich eliminacjach. Gry startują w weekend 14-15 kwietnia, a dla opiekunów drużyn przygotowaliśmy zestawy zgłoszeń, jakie należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną przed pierwszymi meczami.

czytaj dalej »

Ostatnie dni zapisów drużyn - na dzień dzisiejszy mamy już zgłoszone 43 drużyny ! Zanosi się więc na rekord. Szczegóły poniżej.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do VI już edycji Mini Mistrzostw które goszczą w Wałbrzychu (ogólnopolska edycja jest jedenastą).W tym roku Finał Finałów po raz czwarty w naszym mieście - jest więc o co grać !

 

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Wałbrzyskich udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY