Wrocław Wrocław Koordynator
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)

Dwie informacje

A jak dwie, to wiadomo że jedna z nich będzie dobra podczas gdy druga zapewne nie spotka się ze zrozumieniem. Ale czego się nie robi dla dobra drużyn! Tak więc drodzy Państwo od weekendu 21/22 kwietnia obszar płyty

wielofunkcyjnej pomiędzy boiskiem 1 Białym a boiskiem 2 Czerwonym zostaje strefą bez rodziców. Innymi słowy chciałbym żeby mogły korzystać z niego w spokoju drużyny wraz z trenerami. Dotyczy to kategorii U-9 i U-11, którym już nie trzeba wiązać butów, nosić toreb czy podawać wody. Do kibicowania zapraszam więc na zewnętrzne krańce lini bocznej.

Informacja dobra dotyczy soboty. Jak zapewne duża część z was zauważyła na wszystkich boiskach jest przerwa w godzinach 11:35 - 12:00. Powodem tej przerwy jest pokaz Pawła Skóry jaki będzie miał miejsce już w ten weekend. I będzie to jedyny moment kiedy rodzice uzyskają zgodę na wejście do strefy bez rodziców.

PS

Grafiki kompletne są już na stronie, więc wszystko właściwie jest gotowe do tego by zacząć drugii weekend zmagań zawodów we Wrocławiu!

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY