Wrocław Wrocław Koordynator
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)

Dziękujemy!

Finały Miejskie wrocławskiej edycji Minimistrzostw za nami!  Zespoły grające na miejscu we Wrocławiu i te, które swoje mecze rozgrywały w Kępnie spotkały się w końcu w drugi weekend czerwca by stanąć do walki o miejsce na Finale Ogólnopolskim a może zawalczyć nawet o końcowe zwycięstwo.

Ostatecznie sztuka ta udała się zespołom Holandii U-9 i Angoli U-11. Jednak w tym roku z racji faktu iż Kępno zgromadziło największą liczbę zespołów w kategorii U-11 spośród wszystkich miast pomocniczych otrzymaliśmy dziką kartę. Po niezwykle zaciętej walce przypadła ona zespołowi Chorwacji. Zespołom tym życzymy jak najlepszego występu na turnieju głównym.

Niestety cechą finałów jest to, że większość drużyn musi czasem przedwcześnie pożegnać się ze swoimi pragnieniami. Dla nich podobnie jak dla zwycięzców mieliśmy przygotowane dyplomy i medale za wysiłek i zaangażowanie jakie pozostawili na boiskach nie tylko w ten ale i siedem poprzednich weekendów. Mam nadzieję że przygoda jaką była 11 wrocławska edycja Minimistrzostw będzie dla was miłym wspomnieniem.

Tymczasem jeszcze raz dziękuję za całość wszystkim zawodnikom, trenerom i opiekunom za dobry czas i pragnę wszystkich serdecznie zaprosić na przyszłoroczne zmagania Minimistrzostw.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY