Wrocław Wrocław Koordynator
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)

W sobotę szóstego kwietnia rozgrywki w naszym turnieju będzie rozpoczynać najmłodsza grupa zawodników zwana - skrzatami, bambinis czy poprostu przedszkolakamia. w związku z tym prezentujemy poniżej najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały na boiskach.

czytaj dalej »

Tyle czasu właśnie pozostało do końca zapisów. Przypominam ich termin upływa z dniem 22 marca 2019 roku. Narazie mamy jeszcze pojedyncze miejsca w kategorii rozgrywkowej dla roczników 2008 i 2009. W grupach młodszych pozostaje nieco luźniej.

czytaj dalej »

W tym roku Eliminacje we Wrocławiu rozegramy samodzielnie. Kepno, z którym współdziałaliśmy przez ostatnich kilka lat uzyskało status miasta eliminacyjnego i przeprowadzi w tym roku własne finały w kategoriach U-9 i U-11.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo, we Wrocławiu w tym roku zapisy rozpoczniemy dnia 1 lutego. Więcej informacji postaram się przesłać wkrótce trenerom drogą mailową.

czytaj dalej »

Finały Miejskie wrocławskiej edycji Minimistrzostw za nami!  Zespoły grające na miejscu we Wrocławiu i te, które swoje mecze rozgrywały w Kępnie spotkały się w końcu w drugi weekend czerwca by stanąć do walki o miejsce na Finale Ogólnopolskim a może zawalczyć nawet o końcowe zwycięstwo.

czytaj dalej »

Eliminacje Wrocławskie deichmann Minimistrzostw 2018 można niemal uznać za zakończone. Przed nami ostatnia ale jakże ważna ich odsłona - Finały Miejskie! W związku z tym przypominamy:

czytaj dalej »

Przed nami ostatnia odsłona rozgrywek ligowych. Z tego też powodu informuję o konieczności rozegrania wszystkich spotkań widocznych w zakładce terminarze!

czytaj dalej »

Ponieważ zbliżamy się do połowy naszych rozgrywek, to podobnie jak w przypadku kategorii U-11 przedstawiamy Państwu schemat rozstawienia drużyn wg którego przystąpią one do ostatecznej rywalizacji o miejsce na Ogólnopolskim Finale Finałów

czytaj dalej »

Proszę Państwa w ten weekend wyjątkowo zabraknie punktu gastronomicznego na naszych rozgrywkach. Proszę o tym pamiętać szykując zawodników na mecze czwartej osdłony naszych rozgrywek - tj 5-6 maja

czytaj dalej »

Zbliżamy się do półowy rozgrywek. Żadna drużyna nie może już dołączyć do naszych zmagań, a więc pora zapoznać się z systemem gry jakim rozegramy Finał Miejski Eliminacji Wrocławskich.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY