Wrocław Wrocław Koordynatorzy
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)
Kępno - Ireneusz Muller (604434913)

Z przyczyn technicznych wyniki pierwszej kolejki kategorii U-11 we Wrocławiu pojawiłią się na stronie we wczesnych godzinach rannych. Wyniki grupy kępińskiej również w najbliższym czasie. Jesli...

czytaj dalej »

Już po raz jedenasty a dziesiąty ze mną w roli koordynatora rusza turniej deichmann Minimistrozstwa. Zaczynamy w najbliższy weekend, czyli za niecałe trzy dni. Najwyższa pora na garść informacji dla Państwa!

czytaj dalej »

Drodzy Państwo. Miało być świątecznie ale nie będzie. Do inauguracji naszego turnieju zostały niecałe dwa tygodnie a na chwilę obecną wpłyneły składy zaledwie dwunastu z około stu zespołów. Kilkoro trenerów poprosiło o wiecej czasu - ok. Martwią Ci, którzy się nie odezwali. Jeszcze cierpliwie czekam, jednak potem spotka się to z niemiłymi konsekwencjami.

czytaj dalej »

Równo tydzień dzieli nas od końca zapisów. Wolne miejsca pozostały jeszcze w kategorii U-11. Trenerów którzy zgłosili drużyny do rozgrywek U-9 i U-7 proszę o potwierdzanie udziału gdyż tutaj wciąż czakają chętni. Jak najlepiej to zrobić?

czytaj dalej »

Eliminacje Wrocławskie rozegramy we Wrocławiu i w Kępnie. Oznacza to, że na mapie naszych rozgrywek zabraknie w tym roku Trzebnicy. Mamy jednak nadzieję że nie zabraknie wspaniałych drużyn, które w poprzednich edycjach właśnie w Trzebnicy rozgrywały swoje mecze!

czytaj dalej »

Szanowni Państwo!

W nieco ponad trzy tygodnie po starcie zapisów mamy 72 zgłoszenia w trzech kategoriach wiekowych jakie przeprowadzimy w tym roku we Wrocławiu.

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Znamy zwycięzców kategorii U-9 i U-11. O końcowy sukces dla siebie, dla klubu i oczywiście dla chwały naszego miasta powalczą Honduras i Wyspy Salomona - dla nich turniej trwa nadal. Wszystkim serdeczne dzięki za walkę, zaangażowanie i trud tego jak i poprzednich weekendów. Dzięki za dobry doping i fajną postawę,

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Drodzy Państwo, uprzedając być może Państwa pytania informujemy, że finały miejskie naszych rozgrywek musimy przeprowadzić w najbliższą sobotę U-9 i niedzielę U-11. Bez względu na opady deszczu.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY