Wrocław Wrocław Koordynator
Wrocław - Andrzej Sperling (783988887)

Dzień dobry,

Z wielkim żalem postanowiliśmy odwołać zaplanowane na najbliższy weekend mecze kategorii U-7. Niestety pogoda zaskoczyła nas negatywnie i zapowiadają się naprawdę chłodne dni. Kategorie U-9 i U-11 zagrają planowo według harmonogramów.

czytaj dalej »

Niecałe 24 godziny pozostały do inauguracji Eliminacji Wrocławskich Deichmann Minimistrzostw 2019. Wybierając się na miejsce ich rozgrywek - przypomnijmy że są to obiekty Młodzieżowego Cebtrum sportu przy ulicy Lotniczej 72 wziąć należy:

 

czytaj dalej »

  • białe,
  • czerwone
  • niebieskie
  • zielone
  • żółte?

To pytnie cyklicznie pojawiające się na naszym turnieju i towarzyszące mu przez całą długość jego trwania. Chcąc poznać odpowiedź proszę o rozwinięcie tej aktualności.

czytaj dalej »

Przed zawodnikami pierwsze spotkania XII edycji Wrocławskich Eliminacji Deichmann Minimistrzostw 2019. Dlatego też przypominamy tym, którzy już na mi grali a informujemy tych którzy dołączyli o następujących zasadach dnia inauguracyjnego. A konkretnie zamieszaniu towarzyszącemu wydawaniu strojów.

czytaj dalej »

Niemal jak co roku przepisy gry, które będą obowiązywały zawodników podczas spotkań tegorocznej edycji uległy pewnym modyfikacjom. Zmiany dotyczą przedewszystkim wznowinia piłki z autu bramkowego. Przypomnimy także jak się ma spraw z autami.

czytaj dalej »

Dzień Dobry

W tym roku we Wrocławiu nasz turniej będziemy rozgrywać pomiędzy 6 kwietnia a 9 czerwca. Oczywiście ostatni weekend 8-9 czerwca to rozgrywki fazy pucharowej, która zadecyduje o tym kto będzie nas reprezentował w Wałbrzychu. A jak gramy fazę ligową - o tym w rozwinięciu.

czytaj dalej »

W sobotę szóstego kwietnia rozgrywki w naszym turnieju będzie rozpoczynać najmłodsza grupa zawodników zwana - skrzatami, bambinis czy poprostu przedszkolakamia. w związku z tym prezentujemy poniżej najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały na boiskach.

czytaj dalej »

Tyle czasu właśnie pozostało do końca zapisów. Przypominam ich termin upływa z dniem 22 marca 2019 roku. Narazie mamy jeszcze pojedyncze miejsca w kategorii rozgrywkowej dla roczników 2008 i 2009. W grupach młodszych pozostaje nieco luźniej.

czytaj dalej »

W tym roku Eliminacje we Wrocławiu rozegramy samodzielnie. Kepno, z którym współdziałaliśmy przez ostatnich kilka lat uzyskało status miasta eliminacyjnego i przeprowadzi w tym roku własne finały w kategoriach U-9 i U-11.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo, we Wrocławiu w tym roku zapisy rozpoczniemy dnia 1 lutego. Więcej informacji postaram się przesłać wkrótce trenerom drogą mailową.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY