Bydgoszcz Bydgoszcz Koordynatorzy
Michał Żurowski (604477488)
Michał Żurowski (604477488)

Symulacja finałów Play off

Finał Miejski 8 czerwca (sobota)  U9 oraz U11
Symulacja przydziału numeracji w kluczach finałowych w oparciu o ranking po rozgrywkach eliminacyjnych.

Do zakończenia rozgrywek eliminacyjnych pozostało kilka dni  – 8 czerwca odbędzie się Finał Miejski  Deichmann Minimistrzostwa 2019 Bydgoszcz.

Oznacza to, że zbliżamy się wielkimi krokami do Finału Miejskiego, podczas którego zostaną wyłonione zespoły, które będą reprezentowały Bydgoszcz w ogólnopolskim Finale Finałów w Wałbrzychu w dniach 21-23.06.2019r.

Mecze w dniu Finału Miejskiego w Bydgoszczy tradycyjnie  rozpocznie kategoria U11 - z uwagi, że zawodnicy są starsi i lepiej zniosą dłuższy pobyt na boisku do finałów.

Przedstawiamy symulację rozstawienia zespołów U9 i U11 w kluczu finałowym play off po rozegraniu meczów eliminacyjnych w grupach.

KATEGORIA U 9  BYDGOSZCZ
Mecze eliminacyjne gramy w czterech zróżnicowanych pod względem umiejętności grupach – Grupa „1” (9 zespołów) – Grupa „2” (12 zespołów) - oraz Grupa „3” (13 zespołów) Grupa „4” (12 zespołów) -  RAZEM 46 ZESPOŁÓW.

Grupa 1  - miejsca 1-9 według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych. Przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr 1, zespół który zajął w niej miejsce piąte również  otrzymuje w rozstawieniu Nr 5 i podobnie ostatni jest zespołem Nr 9 w rozstawieniu.

Grupa 2  - drużyny grające w tej grupie będą rozstawione z miejsc 10-21 (12 zespołów) według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr 10, zespół który zajął w niej piąte miejsce otrzymuje w rozstawieniu Nr 14, a ostatni (12 zespół w grupie) jest  zespołem Nr 21 w rozstawieniu.

Grupa 3  - drużyny grające w tej grupie będą rozstawione z miejsc 22-34 (13 zespołów) według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr 22, zespół który zajął w niej piąte miejsce otrzymuje w rozstawieniu Nr 27, a ostatni (13 zespół w grupie) jest  zespołem Nr 34 w rozstawieniu.

Grupa 4  - drużyny grające w tej grupie będą rozstawione z miejsc 35-46 (12 zespołów) według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr, zespół który zajął w niej piąte miejsce otrzymuje w rozstawieniu Nr 39, a ostatni (12 zespół w grupie) jest  zespołem Nr 46 w rozstawieniu.

Klucz elektroniczny „prawdopodobnie” w pierwszej fazie systemu play off rozstawi zespoły z miejsc (19-46), które rozegrają mecze 1/32 w kluczu 19-46, 20-45 21-44, 22-43, 23-42, 24-41, 25-40, 26-39, 27-38, 28-37, 29-36, 30-35, 31-34, 32-33 – przegrani tych meczów odpadają, a wygrani tych spotkań znajdą się w 1/16 turnieju (32 zespoły). W dalszych rozgrywkach spotkają się drużyny w następującym rozstawieniu: 1-32, 2-31, 3-30, 4-29, 5-28, 6-27, 7-26, 8-25, 9-24, 10-23, 11-22, 12-21, 13-20, 14-19, 15-18, 16-17. Zwycięzcy przechodzą do dalszej części gry a przegrywający odpadają z rywalizacji. Mecze kolejnych faz odbywają się w oparciu o tę samą zasadę 1-16, 2-15, 3-14, 4-12 itd. do finału.

KATEGORIA U 11  BYDGOSZCZ
Mecze eliminacyjne gramy w trzech zróżnicowanych pod względem umiejętności grupach – Grupa „1” (8 zespołów) – Grupa „2” (7 zespołów) – Grupa „3” (13 zespołów), Grupa „4” (13 zespołów). RAZEM 41 ZESPOŁÓW.
Rozstawienie wygląda następująco:
Drużyny przystępujące do finału miejskiego, który odbędzie się w systemie play off zostaną rozstawione w następujący sposób.                                                                                       

Grupa 1  - miejsca 1-8 według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych. Przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje numer 1, zespół który zajął w niej miejsce piąte również  otrzymuje w rozstawieniu Nr 5 i podobnie ostatni jest zespołem Nr 8 w rozstawieniu.

Grupa 2  - drużyny grające w tej grupie będą rozstawione z miejsc 9-15 (7 zespołów) według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr 8, zespół który zajął w niej piąte miejsce otrzymuje w rozstawieniu Nr 12, a ostatni (7 zespół w grupie) jest  zespołem Nr 15 w rozstawieniu.

Grupa 3  - drużyny grające w tej grupie będą rozstawione z miejsc 16-28 (13 zespołów) według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr16, zespół który zajął w niej piąte miejsce otrzymuje w rozstawieniu Nr 20, a ostatni (13 zespół w grupie) jest  zespołem Nr28 w rozstawieniu.

Grupa 4  - drużyny grające w tej grupie będą rozstawione z miejsc 29-41 (13 zespołów) według kolejności zajmowanej w tabeli po zakończeniu spotkań grupowych przykładowo: zwycięzca tej grupy otrzymuje Nr29, zespół który zajął w niej piąte miejsce otrzymuje w rozstawieniu Nr 33, a ostatni (13 zespół w grupie) jest  zespołem Nr41 w rozstawieniu.

Klucz elektroniczny „prawdopodobnie” w pierwszej fazie systemu play off rozstawi zespoły z miejsc, które rozegrają mecze fazy 1/32 w systemie/kluczu uzależnionym od zajętego miejsca czyli: 22-41, 23-40, 24-39, 25-38, 26-37, 27-36, 28-35, 29-34, 30-33, 31-32 – przegrani tych meczów odpadają, a wygrani tych spotkań znajdą się w 1/16 turnieju (32 zespoły). W dalszych rozgrywkach spotkają się drużyny w następującym rozstawieniu: 1-32, 2-31, 3-30, 4-29, 5-28, 6-27, 7-26, 8-25, 9-24, 10-23, 11-22, 12-21, 13-20, 14-19, 15-18, 16-17. Zwycięzcy przechodzą do dalszej części gry a przegrywający odpadają z rywalizacji. Mecze kolejnych faz odbywają się w oparciu o tę samą zasadę 1-16, 2-15, 3-14, 4-12 itd. do finału.
Informujemy, że jest to przypuszczalna symulacja, a ostateczny klucz finałowy zostanie wygenerowany przez system elektroniczny po zakończeniu wszystkich meczów.


Rozgrywki finałowe, będziemy rozgrywali na boisku sztucznym CWZS Zawisza od godzin porannych - planowane pierwsze mecze od 7.45
Szczegółowy harmonogram meczów będzie zamieszczony po rozgrywkach eliminacyjnych.

Zespoły, które przegrają swoje mecze i zakończą  rozgrywki, będą mogły odebrać medale oraz dyplomy w sukcesywnie organizowanych mini ceremoniach z wręczeniem pamiątek turnieju DMM 2019 dla 3/4 zespołów jednorazowo przy biurze zawodów.

Zakończenie turnieju przewidziane jest około godziny 17.30 /18.00
Powodzenia,,,,,

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY