Stalowa Wola Stalowa Wola Koordynator
Waldemar Chmura (508675091)

Przypominamy o trwających zapisach do turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2020 w Stalowej Woli.

 

czytaj dalej »

Stalowa Wola w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Waldemarem Chmurą.

czytaj dalej »

Poznaliśmy zwycięzców DMM Stalowa Wola którzy będą nas reprezentować na Finale Finałów.

U-13  Dania oraz Austroa
U-11  Polska
U-9  Portugalia

czytaj dalej »

Już w najbliższą sobotę na obiektach Klubu Sportowego Olimpia Pysznica, rozpoczniemy zmagania w ramach stalowowolskiej eliminacji turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

Zaczynamy zapisy do XII edycji Deichmann Minimistrzostwa w Stalowej Woli. Pierwszy turnieju już 06.04.2019 r.

czytaj dalej »

Oficjalnie zakończyliśmy piłkarską przygodę jaką były pierwsze Eliminacje Deichmann Minimistrzostw 2018 w Stalowej woli. Dlatego też w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za udział i trud pozostawiony na naszych boiskach. Mamy nadzieję że dozobaczenie w zbliżającej się edycji roku 2019.

czytaj dalej »

W dniu 3 czerwca 2018 r. zakończyliśmy rozgrywki turnieju Deichmann Stralowa Wola dla kategorii wiekowej U7 oraz U13.

czytaj dalej »

Miło nam poinformować, że głównym partnerem Deichmann Minimistrzostwa 2018 w Stalowej Woli został Prezydent Miasta Stalowa Wola Lucjusz Nadbereżny! To nie koniec miłych informacji. Stalowa Wola w nadchodzącej Edycji Turnieju uzyskała status miasta Eliminacyjnego, a to oznacza że wszystko rozstrzygniemy w naszym mieście. Przypominamy, że zapisy do turnieju trwają do 23 marca.

czytaj dalej »

W tym roku bawimy się nie jako miasto pomocnicze ale odrębne miasto eliminacyjne! Oznacza to że zwycięzcy naszych rozgrywek mają pewny udział na ogólnopolskim Finale Finałów w kategoriach U-9 i U-11!

 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY