Tychy Tychy Koordynator
Marcin Kuśmierz (533024565)

Coraz bliżej Finału DEICHMANN Minimistrzostw w Tychach!

5 weekendów Deichmann Minimistrzostw za nami! Od 06. kwietnia zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych U-9 oraz U-11 walczą na boiskach kompleksu piłkarskiego im. Alfreda Potrawy. Łącznie w rozgrywkach udział bierze 38 drużyn z całego województwa śląskiego. Blisko 380 zawodników, trenerzy oraz kibice dziecięcej piłki nożnej, mimo nie zawsze sprzyjających warunków pogodowych, dzielnie walczą i dopingują swoje drużyny!

5 weekendów Deichmann Minimistrzostw za nami!
Rozegraliśmy 227 meczów, czyli 4540 minut gry!

Wielkimi krokami zbliżają się Finały Eliminacji Miejskich! Podczas 8. weekendu wyłonimy zwycięzców w obu kategoriach wiekowych. Do tego czasu w trakcie najbliższych dni rozgrywkowych dążyć będziemy do tego, aby każda z drużyn rozegrała taką samą ilość spotkań o punkty. Drużyny, które osiągną wymaganą liczbę spotkań, kolejne rozgrywać będą w charakterze towarzyskim.

Drużyny, które w Finałach Miejskich wywalczą pierwsze miejsca, wezmą udział w Ogólnopolskim Finale Finałów! Po zatwierdzeniu przez głównego organizatora – Stowarzyszenie Kochamy Sport, opublikowany zostanie szczegółowy system rozgrywania finału. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że wszystkie zgłoszone drużyny wezmą udział w losowaniu zagranicznego wyjazdu niespodzianki!

Harmonogram rozgrywek na kolejne dni turnieju dostępny jest na stronie internetowej: www.kochamsport.pl.

Zapraszamy również na fanpage Akademii, gdzie znajdują się relacje fotograficzne Deichmann Minimistrzostw w Tychach!

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY