Szanowni Pństwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Sportu dotyczących odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki  Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Zapraszamy do kolejnej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa! Zapisy trwają! W większości miast koordynatorzy zbierają już zgłoszenia!

czytaj dalej »

Drodzy uczestnicy i sympatycy Minimistrzostw! Jak zapewne spora część z was wie, druga połowa roku to dla naszego stowarzyszenia czas wytężonej pracy i przygotowań do kolejnej edycji. W planach mamy wprowadzenie pewnych zmian i wcale nie o zmiany kosmetyczne tu chodzi. Ważne, ze powinny być one na plus. Nie będziemy się jednak o nich tu rozpisywać - przynajmniej do czasu rozpoczęcia ich wdrożenia.

czytaj dalej »

Malownicze i niezwykle wymagające trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, fantastyczny nadmorski klimat oraz wielkie doświadczenie w organizacji imprez najwyższego szczebla. Polski Związek Kolarski zdecydował, że kolejna odsłona mistrzostw Polski w maratonie MTB zagości w mieście z morza i marzeń! Wydarzenie zaplanowane na 7 i 8 września 2019 roku odbędzie się w ramach 14. edycji 7R CST MTB Gdynia Maraton.

czytaj dalej »

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY