Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

To już pewne - w niedzielę 28 kwietnia zainaugurujemy nasze wałbrzyskie eliminacje. Do tego dnia prosimy o nadsyłanie drogą elektroniczną list drużyn (imię i nazwisko + rocznik zawodnika) aby zaktualizować bazę danych. W pierwszym dniu turnieju wszystkie drużyny mają obowiązek dostarczyć wydrukowane wcześniej zgłoszenia (listy drużynowe, listy indywidualne). Poniżej szczegóły.

czytaj dalej »

[AKTUALIZACJA 12.04] Zapisy dobiegły końca, poniżej przedstawiamy listę drużyn w edycji 2019. Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych pierwszy turniej został odwołany - inauguracja zaplanowana jest na niedzielę 27 kwietnia (weekend 20-21 kwietnia przerwa świąteczna).

czytaj dalej »

[AKTUALIZACJA 28.03] Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2500 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody. Na spóźnialskich czekamy do soboty 30 marca 2019. Ruszamy z meczami w weekend 13-14 kwietnia !

czytaj dalej »

Zapisy od dwóch tygodni są otwarte, powoli kompletujemy zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych w naszych eliminacjach miejskich. Dla trenerów/opiekunów drużyn przygotowaliśmy komplet dokumentów, jakie powinniście nam dostarczyć. Co ważne, wzory różnią się od tych z lat ubiegłych m.in. przez wprowadzone RODO.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do VII już edycji Mini Mistrzostw które goszczą w Wałbrzychu (ogólnopolska edycja jest dwunastą). W tym roku Finał Finałów po raz piąty w naszym mieście - jest więc o co grać !

czytaj dalej »

W minioną sobotę oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w  Eliminacjach Wałbrzyskich, w których udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było końcowe zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Przygotowaliśmy terminarze gier play-off dla trzech kategorii wiekowych. Przypominamy, finały miejskie odbędą się w sobotę 9 czerwca a mecze rozpoczynamy już od godziny 8:00 ! Szczegóły w panelu bocznym w odpowiednich zakładkach "U7, U9 i U11".

czytaj dalej »

Dziesięć weekendów pełnych gier już za nami w związku z tym eliminacje zostały zakończone. Przed trzema kategoriami finał miejski, który odbędzie się w najbliższą sobotę 9 czerwca. W związku z tym przygotowaliśmy dla opiekunó drużyn oraz kibiców kilka istotnych informacji.

czytaj dalej »

Eliminacje naszych mistrzostw powoli dobiegają końca. Najbliższa niedziela to ostatnie mecze, w których zespoły mogą poprawić swoje pozycje w ligowej tabeli. Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów.

czytaj dalej »

Finał miejski zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym powoli kończymy gry eliminacyjne. Poniżej harmonogram gier dla kategorii U9 i U11 (najmłodsi z U7 tym razem pauzują).

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY