Wałbrzych Wałbrzych Koordynator
Tomasz Durajczyk (603 038 727)

Ostatni turniej eliminacyjny przed nami. W sobotę 1 czerwca startujemy od samego rana, poniżej pełen harmonogram meczów dla trzech kategorii wiekowych (U7, U9 i U11).

czytaj dalej »

Kolejny turniej przed nami, tym razem gramy w niedzielę - 26 maja. Standardowo trzy kategorie wiekowe (U7, U9 i U11), poniżej harmonogram meczów. [AKTUALIZACJA 23.05, 21:25]

czytaj dalej »

Pomimo chwilowego ochłodzenia, najbliższy tydzień planujemy rozegrać 4 turniej naszych wałbrzyskich eliminacji. Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów na sobotę 18 maja (U7, U9 i U11).

czytaj dalej »

Trzeci turniej przed nami, w sobotę 11 maja gramy w trzech kategoriach (U7, U9 i U11). Poniżej przedstawiamy harmonogram gier.

czytaj dalej »

Drugi turniej gier przed nami - poniżej prezentujemy pełny harmonogram meczów dla trzech kategorii wiekowych na 4 maja 2019 (sobota).

czytaj dalej »

Długo wyczekiwana inauguracja rozgrywek już w najbliższą niedzielę 28 kwietnia - poniżej prezentujemy pełny harmonogram meczów dla trzech kategorii wiekowych.

czytaj dalej »

To już pewne - w niedzielę 28 kwietnia zainaugurujemy nasze wałbrzyskie eliminacje. Do tego dnia prosimy o nadsyłanie drogą elektroniczną list drużyn (imię i nazwisko + rocznik zawodnika) aby zaktualizować bazę danych. W pierwszym dniu turnieju wszystkie drużyny mają obowiązek dostarczyć wydrukowane wcześniej zgłoszenia (listy drużynowe, listy indywidualne). Poniżej szczegóły.

czytaj dalej »

[AKTUALIZACJA 12.04] Zapisy dobiegły końca, poniżej przedstawiamy listę drużyn w edycji 2019. Z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych pierwszy turniej został odwołany - inauguracja zaplanowana jest na niedzielę 27 kwietnia (weekend 20-21 kwietnia przerwa świąteczna).

czytaj dalej »

[AKTUALIZACJA 28.03] Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2500 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody. Na spóźnialskich czekamy do soboty 30 marca 2019. Ruszamy z meczami w weekend 13-14 kwietnia !

czytaj dalej »

Zapisy od dwóch tygodni są otwarte, powoli kompletujemy zespoły we wszystkich kategoriach wiekowych w naszych eliminacjach miejskich. Dla trenerów/opiekunów drużyn przygotowaliśmy komplet dokumentów, jakie powinniście nam dostarczyć. Co ważne, wzory różnią się od tych z lat ubiegłych m.in. przez wprowadzone RODO.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY