Leszno Leszno Koordynator
Kamil Illewicz (609896848)

Od 2 stycznia przyjmujemy zgłoszenia do Eliminacji Deichmann Minimistrzostw 2017 w Lesznie. O chęci uczestnictwa należy zawiadomić koordynatora rozgrywek drogą telefoniczną bądź mailową. Udział w naszym turnieju moga wziąć kluby, szkółki i akademie piłkarskie, zespoły osiedlowe i parafialne a nawet dzieci nie trenujące w żadnym z powyższych.

czytaj dalej »

W ostatni weekend czerwca przeprowadzony został w Wałbrzychu Ogólnopolski Finał Finałów Deichmann Minimistrzostw 2016. Swoje umiejętności zaprezentowały 64 najlepsze drużyny z całej Polski, walczące o końcowe zwycięstwo i towarzyszący mu wyjazd na mecz Bayernu Monachium!

czytaj dalej »

Na prośbę kilku trenerów terminarze ukażą się dzisiaj około 21.

czytaj dalej »

Za nami dwie kolejki spotkań rozgrywanych w ramach Deichmann Minimistrzostw 2016! A przed nami naprawdę długa przerwa, spotykamy się dopiero 22 maja, czyli za aż trzy tygodnie!

czytaj dalej »

W niedzielę odbyła się druga kolejka turnieju Deichmann Minimistrzostwa.

czytaj dalej »

W niedzielę w Lesznie odbyła się pierwsza kolejka Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Dotychczas ponad 40 zespołów zdecydowało się na wzięcie udziału w naszych rozgrywkach! Pozostał nam równo miesiąc zapisów wieć jesteśmy pewni że będzie ich więcej - dokładnie policzymy się już 16 kwietnia wraz ze startem zawodów!

czytaj dalej »

W tym roku już po raz drugi Leszno będzie gościło rozgrywki Deichmann Minimistrzostw! Nadchodzącą edycję rozgrywek zaczynamy od wspaniałej wiadomości - dołączamy w tym roku do grona głównych miast eliminacyjnych! Dziękujemy bo bez was nie byłoby to możliwe.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY