Leszno Leszno Koordynator
Kamil Illewicz (609896848)

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Leszno w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Kamilem Illewiczem.

czytaj dalej »

Przypominamy terminy rozgrywek turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Lesznie

czytaj dalej »

Leszno tej wiosny będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W edycji roku 2019 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2006-2013. Zapisy, wybór reprezentacji i szczegółowe informacje znajdą Państwo u koordynatora zawodów - Kamila Illewicza

czytaj dalej »

2 stycznia 2018 roku - to data obowiązkowa do zapamiętania. Tak! To właśnie wtedy startują zapisy do kolejnej edycji naszego Turnieju - Deichmann Minimistrzostw.

czytaj dalej »

Wraz z ostatnim weekendem czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania wszystkich drużyn biorących udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. W samych tylko Eliminacjach Leszna udział wzięło kilkaset dzieci, a stawką ich wielotygodniowych zmagań było zwycięstwo dające w kategoriach U-9 i U-11 przepustkę na Finały Ogólnopolskie.

czytaj dalej »

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Już w najbliższy weekend po raz ostatni spotkamy się podczas turnieju Deichmann Minimistrzostwa. W kategorii U-11 oraz U-9 rozegramy finały miejskie. 

czytaj dalej »

Ponad 50 drużyn zagra w Lesznie. Ostatnia szansa na zapisy drużyn!

czytaj dalej »

Zapisów koniec już bliski! Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2000 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY