Szczecin Szczecin Koordynator
Piotr Rabe (607260461)

zapisy.szczecin@wp.pl

Finał miejski U7 i U8

 

Sobota - 12.06.2021

 

Informacje i plan gier w rozwinięciu.

 

Kategoria bambini ( u7) - Wręczenie dyplomów, medali odbywać się będzie po zakończeniu swoich meczy.

Nie musimy czekać na zakończenie wszystkich spotkań. Grupa B rocznik 2015 jest wytłuszczona.

Kategoria U8 dogrywa mecze grupowe i dopiero na tej podstawie tworzona jest aktualna tabela. O miejsca 1-3 grają zespoły, które zajeły pierwsze 3 miejsca.

(gramy każdy z każdym). O miejsca pozostałe, również gramy każdy z każdym. Ceremonia zakończenia jest po wszystkich meczach.

 

Kategoria bambini - U7

Boisko                     I                             II                                III

9.00     Portugalia - Cypr                     WKS - Urugwaj                      Polska - Grecja

9.20     Chorwacja - Cypr                    Polska - Urugwaj                     WKS - Grecja

9.40     Chorwacja - Urugwaj               Portugalia - Grecja                 HISZPANIA - BRAZYLIA

10.00    Polska - Cypr                         WKS - Chorwacja                  PORTUGALIA - FRANCJA

10.20   Urugwaj - Portugalia                Grecja - Chorwacja              FRANCJA - HISZPANIA

10.40   Polska - Portugalia                 Cypr - WKS                            PORTUGALIA - BRAZYLIA

11.00 ARGENTYNA - CZECHY        FRANCJA - BRAZYLIA

11.20 CZECHY - PORTUGALIA       HISZPANIA - ARGENTYNA 

11.40 FRANCJA - CZECHY             HISZPANIA - PORTUGALIA

12.00 ARGENTYNA - FRANCJA      CZECHY - BRAZYLIA

12.20 ARGENTYNA - BRAZYLIA

Kategoria U8

boisko                  I                              II                                              III

11.00                                                                                        Polska - Indie

11.30                                                                                       Polska - Holandia

12.00                                                                                       Polska - Watykan

12.30                                            Polska - Ukraina                Indie - Holandia

 Mecze o miejsca

        o miejsce 1-3                                                   o miejsce 4-7

13.00  Włochy - miejsce 3               miejsce 4-miejsce 7                       miejsce 5- miejsce 6

13.30  miejsce 3 - miejsce 2           miejsce 4 - miejsce 5                     miejsce 6 - miejsce 7

14.00 miejsce 2 - Włochy               miejsce 4 - miejsce 6                     miejsce 7 - miejsce 5

Tabela bez meczy, które rozegramy w sobotę:

KATEGORIA U8     PUNKTY        BRAMKI

1. WŁOCHY                36                113-21

2. HOLANDIA             24                  70-26

3. WKS                       16                  48-47

4. POLSKA                 15                  31-34

5. WATYKAN              13                  46-35

6. INDIE                        3                  8-63

7. UKRAINA                 3                   9-99  

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY