Szczecin Szczecin Koordynator
Piotr Rabe (607260461)

zapisy.szczecin@wp.pl

Finał miejski - U9 i U11

 

Plan gier - niedziela 13.06.2021

Kategoria U9 - Kończymy mecze grupowe. Dzielimy grupę( 6 zespołów) na dwie częsci i gramy każdy z każdym - o miejsce 1-3 i 4-6.

boisko               I                                     II

9.00   Chorwacja - Gruzja             Argentyna - Polska

9.30    Argentyna - Chorwacja

10.00  Argentyna - Gruzja

10.30  zespół 6 - zespół 4             Polska - Portugalia

11.00  zespół 6- zespół 5              Nigeria - Portugalia

11.30  zespół  5 - zespół 4            Nigeria - Polska

KATEGORIA U9       PUNKTY                BRAMKI

1. POLSKA                    27                          48-12

2. PORTUGALIA           24                          63-13

3. NIGERIA                   18                           37-21

4. GRUZJA                    4                           13-38

5. ARGENTYNA            3                            15-44

6. CHORWACJA            1                            11-59

Kategoria U11

Gramy dwa mecze grupowe.TABELA BĘDZIE PODZIELONA NA 3 CZĘŚCI. GRAMY O MIEJSCA 8- 11, 4-7, 1-3.

boisko                          I                                    II                                III

9.00                                                                                          CHORWACJA - CHILE

9.30                                                                                          WKS - CHILE

10.30                                                                                        miejsce 11 - miejsce 10

11.00                                                                                        miejsce 9 - miejsce 8

11.30                                                                                        miejsce 11 - miejsce 8

12.00     miejsce 4 - miejsce 7     miejsce 5 - miejsce 6       miejsce 9 - miejsce 10

12.30     miejsce 4 - miejsce 5     miejsce 7 - miejsce 6       miejsce 11 - miejsce 9

13.00     miejsce 4 - miejsce 6     miejsce 5 - miejsce 7       miejsce 10 - miejsce 8

   mecze finałowe

13.30 Argentyna - Polska

14.00 Brazylia - Polska

14.30 Argentyna - Brazylia          

KATEGORIA U11             PUNKTY           BRAMKI

1. ARGENTYNA                  30                     79-6

2. BRAZYLIA                       23                     48-11

3. POLSKA                          22                     55-26

4. CHILE                              14                     26-16

5. HOLANDIA                      14                     38-39

6. BURKINA FASO             13                      21-48

7. CHORWACJA                 12                      32-37

8. WKS                                11                      19-28

9. USA                                  9                       23-42

10. KANADA                        5                       25-45

11. EKWADOR                     0                       7-75

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY