Wrocław Wrocław Koordynator
Tomasz Kucharski (607465557)

18 dni do końca zapisów!

Zbliżamy się powoli do zakończenia zapisów na XIV edycję Deichmann Minimistrzostw 2021. Na 18 dni przed zakończeniem zapisów do rozgrywek we Wrocławiu zgłosiło się już 66 zespołów.
 

Zbliżamy się powoli do zakończenia zapisów na XIV edycję Deichmann Minimistrzostw 2021. Na 18 dni przed zakończeniem zapisów do rozgrywek we Wrocławiu zgłosiło się już 66 zespołów.
W kategorii U-10 zagra na dziś 13 zespołów: Argentyna, Islandia, Estonia, Uzbekistan, Anglia, Laos, Turcja, Kanada, Polska, Włochy, Holandia, Grecja i Wybrzeże Kości Słoniowej z takich klubów jak: Forza Wrocław, Sporting Wrocław, Olympic Wrocław, Parasol Wrocław, FC Academy Wrocław, Respect Wrocław, AP Sobótka, UKS Miękinia.
W kategorii U-9 zagra na dziś 13 zespołów: Polska, Holandia, Islandia, Hiszpania, Chorwacja, Estonia, Monaco, Austria, Szwajcaria, Liban, Gibraltar, Gwatemala i Grecja z takich klubów jak: AS Kiełczów, Respect Wrocław, Zorza Pęgów, Sporting Wrocław, AP Gool Wołów, AP Oleśnica, Parasol Wrocław, Skarby Środa Śląska i AP Sobótka.
W kategorii U-11 zagra na dziś 11 zespołów: Dania, Anglia, Argentyna, Francja, Hiszpania, Austria, Szwajcaria, Włochy, Turcja, Kanada i Polska z takich klubów jak: AS Kiełczów, Prestige Wrocław, Sporting Wrocław, AP Gool Wołów, Parasol Wrocław, Forza Wrocław i Skarby Środa Śląska.
W kategorii U-7 zagra na dziś 10 zespołów: Islandia, Gwatemala, Holandia, Gwatemala, Holandia, Albania, Trynidad i Tobago, Angola, Austria, Szwajcaria, Polska i Belgia z takich klubów jak: Sporting Wrocław, Respect Wrocław, Parasol Wrocław, Ślęza Wrocław i Polonia Wrocław.
W kategorii U-8 zagra na dziś 7 zespołów: Anglia, Islandia, Turcja, Kanada, Austria, Szwajcaria i Polska z takich klubów jak: Prestige Wrocław, Sporting Wrocław, Parasol Wrocław, FC Academy Wrocław i AS Kiełczów.
W kategorii U-6 zagra na dziś 6 zespołów: Anglia, Argentyna, Islandia, Brazylia, Turcja, Meksyk z takich klubów jak Prestige Wrocław, Sporting Wrocław, Parasol Wrocław i KS Brochów.
W kategorii U-12 zagra na dziś 6 zespołów, które jeszcze poza Monaco i Polską nie wybrały nazw reprezentacji.
Zachęcamy kolejne kluby do dołączenia do naszej footballowej zabawy. Trochę wolnych miejsc jeszcze zostało. Zapraszam do kontaktu: 607 465 557 oraz koordynator.wroclaw@interia.pl


 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY