Wrocław Wrocław Koordynator
Tomasz Kucharski (607465557)

W rozwinięciu harmonogramy gier na najbliższy weekend rozgrywek. Dobrego grania!

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Wrocław w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W edycji roku 2020 czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek Andrzejem Sperlingiem pod numerem 783988887.

 

 

czytaj dalej »

W miniony weekend oficjalnie zakończyliśmy zmagania deichmann Minimisrzostw edycji roku 2019. Za nami naprawdę wiele pięknych chwil i potężna dawka emocji jakich dostarczyły nam Brazylia (Sporting Wrocław) i Anglia (Parasol Wrocław) odpowiednio w kategoriach wiekowych U-9 i U-11.

czytaj dalej »

Pragnę podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna za ostatnie 8 weekendów jakie mieliśmy sposobność spędzić na boiskach wrocławskiego MCS-u. Dzięki więc trenerom, rodzicom a przedewszystkim młodym zawodnikom bez których to wszystko nie miałoby sensu. W grze pozostały jeszcze anglia U-9 (Parasol Wrocław) i Brazylia U-11 (Sporting Wrocław). Mam nadzieję że mecze z ich udziałem bedą kończyły finały krajowe.

czytaj dalej »

W ten weekend każdy kto chce skorzystać z takich badań będzie miał ku temu znakomitą sposobność. Zaznajomieni trenerzy wystawią się ze specjalnym sprzętem i przygotują równie trakcyjna ofertę dla wszystkich zawodników a nawet kibiców. Po więcej szczegółów zapraszamy już bezpośrednio u nich na miejscu rozgrywek

czytaj dalej »

Przypominam, że w najbliższy weekend wszystkie zespoły, które odpadną w fazie play-off w kategoriach U-9 i U-11a także zespoły kategorii bambinis otrzymają pamiątkowe medale i imienne dyplomy.

Dodatkowo dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej osoby wszystkie zespoły, które odpadną w fazie 1/32 lub 1/16 finału otrzymają karty piłkarskie w ramach pocieszenia. Mamy nadzieję, ze nikt nie wpadnie na pomysł, ze lepiej przegrać żeby dostac karty.

czytaj dalej »

Ponieważ część zespołów zgłasza wątpliwości co do logiki rozstawienia zespołów na finały śpieszmy z wyjaśnieniem. Na początku zapisów trenerzy dostali wybór - zgłoszenia się do grupy pierwszej zaawansowanej lub do grup goniących czyli 2 bądź 3 (więcej w rozwinięciu).

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY