Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem rogrywek na najbliższą niedzielę. KLIK

czytaj dalej »

Zapraszam do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek na najbliższą niedzielę KLIK.

czytaj dalej »

Zapraszam do zapoznania się z grafikiem rozgrywek na najbliższą niedzielę - KLIK

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Łódź w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynator rozgrywek - Mgdaleną Wańdoch.

czytaj dalej »

W tym roku kolejny raz drużyny występujące w turnieju zostały podzielone na grupy wg klucza siowego. Ma to swoje odzwierciedlenie w rozstawieniu w drabince play off. Drużyny zostaną ustawione w drabince wg schematu.

czytaj dalej »

12 edycja turneju Deichmann Minimistrzostwa powoli dobiega końca. Już w niedzielę pożegnamy się z naszymi najmłodszymi uczestnikami.

czytaj dalej »

Już w przyszym tygodniu tj. 9.06.2019 odbędą się finały miejskie dla kategorii U11. W tym roku kolejny raz drużyny uczestniczące w turnieju zostały podzielone na grupy wg klucza siłowego.

czytaj dalej »

W związku z nieobecnością dwóch drużyn (Chie i Nigeria), które zostało zgłoszone już po umieszczeniu grafiku na stronie, oraz kilku innym niedogodonościom, informuję, że poprawiony harmonogram dla tej kategorii wiekowej pojawi się na stronie najszybciej jak to będzie możliwe.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo,

do startu turnieju zostało trochę ponad 30 minut. Cały czas monitorujemy sprawę. Wg prognoz do godziny 8 ma się już rozpogodzić.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY