Łódź Łódź Koordynator
Łódź - Magdalena Wańdoch (608 202 705)

Już w przyszym tygodniu tj. 9.06.2019 odbędą się finały miejskie dla kategorii U11. W tym roku kolejny raz drużyny uczestniczące w turnieju zostały podzielone na grupy wg klucza siłowego.

czytaj dalej »

W związku z nieobecnością dwóch drużyn (Chie i Nigeria), które zostało zgłoszone już po umieszczeniu grafiku na stronie, oraz kilku innym niedogodonościom, informuję, że poprawiony harmonogram dla tej kategorii wiekowej pojawi się na stronie najszybciej jak to będzie możliwe.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo,

do startu turnieju zostało trochę ponad 30 minut. Cały czas monitorujemy sprawę. Wg prognoz do godziny 8 ma się już rozpogodzić.

czytaj dalej »

Z przyczyn niezależnych, istnieje ryzyko, że harmonogramy na najbliższy weekend pojawią się na stronie dopiero jutro.

czytaj dalej »

Na stronie jest już umieszczony harmonogram na kolejny weekend. Ponieważ pojawiają się pytanie o wyniki najmłodszej kategorii wiekowej, informuję, że w tej kat. nie będą prowadzone żadne klasyfikacje, a co za tym idzie, nie będą publikowane wyniki. O takim rozwiązaniu trenerzy byli informowani przy zapisach. Zależy nam aby dzieciaki jak najdłużej czerpały radość z gry, bez wywierania zbędnej presji na osiągane rezultaty.

czytaj dalej »

Za nami pierwszy weekend, który poza sportowymi emocjami, przyniósł również kilka zmian. Na wyraźną prośbę trenerów, drużyny Irlandii i Saint Kitts i Nevis z kat.U9 oraz Hiszpanii i Szwajcarii z U11, zostały przeniesione do innych grup. W związku z tym, mecze rozegrane przez te drużyny w ten weekend będą miały status towarzyskich, a gole w nich zdobyte nie będą zaliczane do ogólnej klasyfikacji strzelców.

czytaj dalej »

Zanim dzieciaki wybiegną na boisko kilka informacji dla trenerów i rodziców.

czytaj dalej »

Już za tydzień, na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18, rozpoczniemy zmagania w ramach łódzkich eliminacji turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek kilka ważnych informacji.

czytaj dalej »

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Łodzi. Rekrutacja uczestników potrwa do 22 marca 2019.

czytaj dalej »

Po ośmiu tygodniach fantastycznej zabawy oraz sportowych emocji poznaliśmy dwie drużyny, które w tym roku będą reprezentowały nasze miasto w Wałbrzychu.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY