DMME2020jesien U-9 Aktualności

Fotorodzic!

Chcecie oglądać swoją drużynę, mimo obostrzeń o udziale kibiców? Zapytajcie w swoim mieście o funkcję Fotorodzica!

Jedną z najbardziej irytujących rzeczy, które zafundowała nam pandemia jest ograniczenie możliwości udziału kibiców w turnieju. Proponujemy Wam rozwiązanie, które może choć trochę pomoże ten kłopot rozwiązać! Jako zespół możecie wybrać jedną osobę, która wraz z trenerem będzie towarzyszyć dzieciakom na boisku. Może fotografować, filmować, kręcić live’y z meczów Waszego zespołu itd. Taką osobę może zgłosić koordynatorowi zawodów trener zespołu. Pamiętajcie, że Fotorodzic nie jest kibicem! Nie może głośno dopingować czy zabierać ze sobą transparentów. Wyznaczona osoba będzie musiała wypełnić i dostarczyć oświadczenie COVID-19 dla dorosłej osoby i mieć ze sobą potwierdzenie zgody od koordynatora zawodów np. wydrukowany e-mail. Musi także zaakceptować wszystkie poniżej wymienione zasady. Koordynatorzy w miastach mogą wprowadzić także własne, dodatkowe regulacje.

Zasady:

Fotorodzic to osoba, która przygotowuje relacje medialne tylko dla własnej drużyny, zgłoszona organizatorowi przez zespół biorący udział w Deichmann Minimistrzostwach.

Każdy zespół może zgłosić tylko jedną osobę w ciągu całego turnieju. Zgody udziela się imiennie, konkretnej osobie.

Fotorodzica wyznacza trener zespołu biorącego udział w zawodach i zgłasza go w formie e-mail koordynatorowi zawodów w wybranym mieście. Trener ma prawo także wycofać wcześniejsze zgłoszenie.

Koordynator wyraża zgodę/brak zgody na udział Fotorodzica w zawodach w formie e-mail. Koordynator może cofnąć zgodę na udział Fotorodzica.

Fotorodzic ma obowiązek dostarczyć wypełnione oświadczenie COVID-19 (do pobrania z www.kochamsport.pl)

Fotorodzic ma obowiązek posiadać przy sobie imienne potwierdzenie zgody wydanej przez Koordynatora w formie wydruku lub elektronicznie np. na telefonie oraz dokument potwierdzający tożsamość.

Fotorodzic może przebywać przy linii bocznej boiska i poruszać się po obiekcie wspólnie z zespołem.

Fotorodzic musi stosować się do wszystkich poleceń koordynatora, włącznie z poleceniem opuszczenia boiska. W razie niezastosowania się Koordynator ma prawo cofnąć zgodę na udział Fotorodzica w turnieju.

Fotorodzic musi obowiązkowo korzystać z osłony twarzy (maseczka, przyłbica) przez cały czas przebywania na obiekcie.

Nagrany materiał wideo nie może być podstawą do podważania decyzji sędziów.

Organizator zastrzega sobie prawo do częściowego lub całkowitego zawieszenia funkcji Fotorodzica.

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY