DMME2020jesien U-9 Aktualności

Finału Finałów nie będzie

Może kiedyś, innym razem. Dziś na razie nie. Tegoroczny Finał Finałów zostaje odwołany. Jesteśmy rozczarowani i zawiedzeni, bo naprawdę lubimy organizować tę imprezę i od lat czekamy na drużyny i sportowe emocje w Wałbrzychu.

Do ostatniej chwili byliśmy gotowi do organizacji zawodów. Musi jednak zwyciężyć odpowiedzialność i troska o bezpieczeństwo uczestników. Wiemy, że będą osoby, które mogą mieć wątpliwości, czy to jest słuszna decyzja, ale rozważyliśmy wszystkie za i przeciw. Ilość obostrzeń, które musielibyśmy wprowadzić, by przeprowadzić bezpieczne zawody sprawiłaby, że nie zostałoby wiele z radosnej imprezy, którą zwykle jest Finał Finałów.

Zalecenia zmieniają się z dnia na dzień. Wraz z liczbą przypadków zakażeń koronawirusem rząd wprowadza różne metody walki z pandemią, które dla takich imprez jak nasza są niestety zabójcze. Rozumiemy powody, choć jest nam naprawdę żal, że nie możemy wykonywać uwielbianej przez nas pracy i – co gorsza – nie wiemy, czy i kiedy będziemy mogli do niej wrócić.

Finał Finałów DM2020

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY