Bydgoszcz Bydgoszcz Koordynatorzy
Michał Żurowski (604477488)
Michał Żurowski (604477488)

Wracamy do gry!

Poniżej przesyłamy informacje związane z turniejem Deichmann Jesienna Liga 2020, który rozpocznie się w najbliższy weekend 5.09.220 (sobota).

Rozgrywki zostały zaplanowane w trzech kategoriach bez podziału na grupy (jest to podyktowane ilością zespołów):

• U11 roczniki 2009 i młodsi

• U9 roczniki 2011 i młodsi

• U7 roczniki 2013 i młodsi

Szanowni Państwo,

poniżej przesyłamy informacje związane z turniejem Deichmann Jesienna Liga 2020, który rozpocznie się w najbliższy weekend 5.09.220 (sobota).

Rozgrywki zostały zaplanowane w trzech kategoriach bez podziału na grupy (jest to podyktowane ilością zespołów):

• U11 roczniki 2009 i młodsi
• U9 roczniki 2011 i młodsi
• U7 roczniki 2013 i młodsi

Wszystkie mecze trzech kategorii U11, U9 i U7 będziemy rozgrywać na obiektach Bydgoskiego Centrum Sportowego „Chemik” przy ulicy Glinki 79 w Bydgoszczy. Harmonogram rozgrywek przygotowany jest tak, by spełnić wszystkie wymogi obostrzeń narzucone przez organ nadzorujący dany obiekt oraz aby zespoły nie przebywały dłużej niż dwie godziny na obiekcie.

Drużyny rozgrywać będą dwa, maksymalnie trzy mecze w dniu, często mecz po meczu z zachowaniem około 10 minut na odpoczynek oraz przejście na boisko. Dzień turniejowy rozpoczynamy od 8:00, gdzie jako pierwsza swoje mecze rozgrywa kategoria U11. Pomiędzy rozgrywkami U11, a kategorią U9 zaplanowana jest przerwa sanitarna oraz czas na opuszczenie obiektu przez wszystkich uczestników co umożliwi swobodniejsze wejście na boiska kolejnych drużyn z kategorii U9. Kategoria U9 swoje mecze rozpoczynać będzie około godziny 10:00. Po rozgrywkach kategorii U9, ponownie nastąpi przerwa sanitarna oraz czas na opuszczenie obiektu przez wszystkich uczestników U9 w celu swobodnego wejścia drużyn z kategorii U7, które rozpoczną turniej około godziny 12:00. Zespoły kategorii U7 będą rozgrywały swoje mecze równocześnie na czterech pomniejszonych boiskach z małymi bramkami. W kategorii U7 tradycyjnie nie będziemy publikowali wyników spotkań i strzelców bramek.

 

Wstępnie:
• U11 od 8:00
• U9 od 10:00
• U7 od 12:00 do 13.30

Z informacji przekazanej przez głównego organizatora turnieju Stowarzyszenie Kochamy Sport, informujemy, że trwają rozmowy i istnieje szansa (w zależności od sytuacji) na rozegranie Finału Finałów Deichmann 2020! Termin jest już wstępnie zabezpieczony!

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy w każdy weekend przed rozpoczęciem rywalizacji dostarczają do biura zawodów Oświadczenie COVID-19, od rodzica zawodnika oraz trenera.

FOTORODZIC Jako zespół możecie wybrać jedną osobę, która wraz z trenerem i kierownikiem/asystentem może być w danym dniu włączona do zespołu i przebywać na boisku dla celów foto/relacji. Osoba ta może fotografować, filmować, kręcić live’y z meczów Waszego zespołu itd. Taką osobę może zgłosić koordynatorowi zawodów trener zespołu.Szczegóły: http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2020/U-9/Aktualno%C5%9B%C4%87/13013 Ważne !!!! - Stroje

Zespoły, które nie otrzymają przed I kolejką czas zamówionego sprzętu do pierwszego dnia turniejowego, mają wystąpić w sprzęcie własnym (np. klubowym). W celu zapewnienia należytego bezpieczeństwa, drużyny mają posiadać swoje oznaczniki. Prosimy zwrócić uwagę, by dzieci posiadały własny bidon lub butelkę wody. Zespoły, które otrzymają sprzęt, także powinny mieć dodatkowy inny kolor koszulek klubowych lub własne oznaczniki klubowe w innym kolorze. Organizator ze względów sanitarnych nie będzie zabezpieczał w tym turnieju oznaczników/koszulek na zmianę.

O szczegółach poruszania się po obiekcie, wejść i wyjść oraz dezynfekcji poinformujemy do końca tygodnia osobna informacją Jest to wyjątkowa organizacja turnieju, Bardzo prosimy o wyrozumiałość, pomoc i przestrzeganie wytycznych. Niech dorośli zrobią wszystko, aby w tym niełatwym okresie dzieci mogły rywalizować i cieszyć się meczami i turniejem.

Informujemy, że w dalszym ciągu przyjmujemy zapisy do udziału w tegorocznym turnieju Deichmann Jesienna Liga 2020. Z uwagi na brak podziału grup w tegorocznych rozgrywkach (zaawansowani i mniej zaawansowani), po rozegraniu wszystkich meczów w grupie przed Finałem Miejskim jesteśmy przygotowani na dwa warianty. Bierzemy pod uwagę rozgrywania meczu + rewanż lub mecz każdy z każdym + mecze towarzyskie pomiędzy zespołami o wyrównanych umiejętnościach.

 

Dodatkowych informacji udziela Michał Żurowski tel.: 604477488

Pozdrawiamy, Organizatorzy Deichmann Jesienna Liga 2020 Bydgoszcz

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY