Gorzów Wielkopolski Gorzów Wielkopolski Koordynator
Michał Wlaźlak (696 489 666)

Turniej barażowy Jelenia Góra 17-18 czerwca 2017 r.

czytaj dalej »

Z przykrością informujemy że już w najbliższą sobotę zakończymy kolejną miejską edycję Deichmann Mini Mistrzostwa 2017. W sobotę 10.06.2017 od godz 8:00 rozpoczniemy pożegnanie z edycją 2017. Finał rozpoczną skrzaty którzy po rozegraniu swoich meczy i dekoracji napewno pojadą do domów w świetnych nastrojach. Od godziny 10:00 rozpoczynamy zmagania żaków w kategorii U-9. W tej grupie rywalizować będzie 38 drużyn o miano najlepszej. 

czytaj dalej »

PRZERWANA III KOLEJKA W BOGDAŃCU

czytaj dalej »

Drodzy Trenerzy oraz Zawodnicy,

z przyjemnością informujemy że tegoroczna edycja Deichmann Mini Mistrzostwa świata jest jak dotychczas najsilniejsza pod względem sportowym. 

czytaj dalej »

Szanowni trenerzy, zawodnicy, rodzice dbając o przyjemny i radosny przebieg naszych zawodów zmieniamy termin rozpoczęcia zmagań w Gorzowie.

czytaj dalej »

Już wkrótce zamykamy listę w poszczególnych kategoriach w związku z czym zachęcamy wszystkich trenerów do zgłaszania swoich drużyn. Do rozpoczęcia kolejnej edycji naszej fantastycznej, sportowej przygody pozostały już tylko trzy tygodnie. 

czytaj dalej »

Nieuchronnie zbliżamy się do ostatniego dnia zapisów. Właściwie to ostatni dzwonek, żeby dołączyć do grona niemal 2000 drużyn, które staną do walki o końcowe zwycięstwo i towarzyszące mu nagrody.

czytaj dalej »

Zapisy trwają, jeszcze dziś zarezerwuj swoją reprezentację!!

czytaj dalej »

W dniach 24-26 czerwca przeprowadzony został w Wałbrzychu Ogólnopolski Finał Finałów Deichmann Minimistrzostw 2016. Swoje umiejętności zaprezentowały 64 najlepsze drużyny z całej Polski. Stawką rywalizacji było końcowe zwycięstwo i towarzyszący mu wyjazd na mecz Bayernu Monachium! Zobaczmy jak poradziły sobie reprezentujące nas Belgie w kategoriach U-9 i U-11.

czytaj dalej »

W minioną sobotę zakończyliśmy zmagania w Gorzowskich rozgrywkach Deichmann Mini Mistrzostwa Świata 2016. Po siedmiu weekendach rozgrywek system komputerowy wygenerował drabinkę gier finałowych które okazały się bardzo emocjonujące. Pierwsze zakończyły swoją zabawę skrzaty z kategorii U-7. 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY