Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507)

koordynator.krakow@gmail.com

Bardzo dziękujemy!

Kilka dni temu szczęśliwie dobrnęliśmy do końca naszych rozgrywek. Przepełnia nas radość i satysfakcja. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dyscyplinie zakończyliśmy Minimistrzostwa z uśmiechami na twarzach. Jako ekipa organizująca imprezę mówimy DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że DO ZOBACZENIA! To była nasza praca, ale nie wyobrażamy sobie tej pracy bez pasji, zaangażowania i serca. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania dzieci i zapamiętają tą przygodę na długo!

👉Bezpiecznie, sprawnie, z ogromną ilością spotkań – to 282 emocjonujące mecze podczas pięciu tygodni zawodów. Każda drużyna w kategorii U-9 rozegrała aż po 18 spotkań, a w kategorii U-11 po 15!

👉Poza pierwszą niedzielą "uśmiechnęła się" do nas pogoda, która okazała się łaskawa. Wiemy, że nie mamy na nią wpływu. Ale musimy "jej" podziękować, by zapewnić sobie przychylność 😎Bardzo dziękujemy Rodzicom i Trenerom za zgłoszenie drużyn i zaangażowanie w udział dzieci w rozgrywkach. Nie zawsze mówi się, o tym że rozgrywki to nie tylko mecze. To dojazd na turniej, przygotowanie "wałówki" na wyjazd, odwiezienie do domu, przygotowanie stroju na kolejny tydzień (pranie, suszenie) i cierpliwe znoszenie tego wieczornego "Mamo, a gdzie jest moja druga getra". "Mamo, a czy wyprałaś moją koszulkę" "Obudzisz mnie wcześniej" itd. itp. To cierpliwość i troska trenerów.


👉Dziękujemy za stosowanie się do próśb związanych z epidemiologicznymi ograniczeniami.

👉Wielka wdzięczność za kulturalną postawę na boiskach.


👉 Dziękujemy gospodarzom obiektów Com-Com Zone Nowa Huta
za kolejny rok dobrej współpracy.

Koordynator z całą ekipą organizacyjną (najlepszym Spikerem Szymonem, niezawodną Ewą z Biura, sędziami, którzy przemierzali maratony na boiskach).

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY