Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507)

koordynator.krakow@gmail.com

Prezentujemy zdjęcia z inauguracji - zapraszamy do oglądania. W rozwinięciu linki do nadesłanych zdjęć od drużyn (zachęcamy do wysyłania).

Fotogaleria z inauguracji

fot. Krzysztof Porębski

czytaj dalej »

Na naszym facebooku pojawiła się zabawa pt. "Znajdź piłkę" - zapraszamy do udziału - FACEBOOK.

czytaj dalej »

Rozgrywki U-9 i U-11 dziś odwołaliśmy. Powodem jest kapryśna pogoda i prognozy na najbliższe godziny nieciekawe. Poza tym mieliśy sporo sygnałów, że drużyny nie dojadą. To zawsze trudna decyzja. Zachęcamy do śledzenia Facebooka - tam informacje pojawiają się najszybciej. Wszystkie mecze nierozegrane zagramy awansem lub w dodatkowych terminach. Nic nie tracimy.

czytaj dalej »

Kilka ważnych informacji przed rozpoczęciem. Gramy na boiskach ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie - Com Com Zone. Przed meczem w Biurze oddajemy komplet dokumentów, a po meczu przekazujemy wynik i strzelców bramek (sms, mail lub  Karta  Meczowa). Zabieramy również własne komplety meczowe (na wypadek zmoczenia przekazanych kompletów lub jeśli przeciwnik ma takie same barwy strojów). W budynku czynna będzie restauracja PAPU.

czytaj dalej »

6 września w niedzielę ruszą rozgrywki w Krakowie (obiekty Com Com Zone). Są jeszcze wolne miejsca, można dołączyć także w drugą niedzielę rozgrywek. Zapewniamy dużo gry, nowe modele strojów dla każdego uczestnika. Zapewniamy też, że przestrzegać będziemy wszystkich środków bezpieczeństwa, a dzieciom zapewnimy świetną zabawę.

Kontakt ws zgłoszeń: 733-471-507 lub koordynator.krakow@gmail.com

czytaj dalej »

Ponad 50 zespołów zadeklarowało udział w turnieju. Czekamy na kolejne drużyny. Zostały 3 ostatnie miejsca w kategorii U-9, kilka miejsc jest jeszcze w kategorii U-11, U-7 oraz U-13. Zgłoszenia mailowe: koordynator.krakow@gmail.com lub telefonicznie 733-471-507. Rozgrywki planujemy od 6 września przez kolejne niedziele września i października.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! 6 września planujemy start rozgrywek w Krakowie. Zapraszamy do zapisów pod numerem 733 471 507 lub mailowo: koordynator.krakow@gmail.com. Turniej przyjmie charakter ligi. Rozgrywki planujemy w niedziele poczawszy od 6 września, aż do 11 lub 18 pzdziernika (w przypadku wiekszej liczby druzyn zakończenie 18). gramy w kategoriach U-7, U-9, U-11 i U-13 (minimum 10 zespołów).

czytaj dalej »

 Kochani! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją minister sportu dotyczących odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy! Tegoroczne Deichmann Minimistrzostwa na pewno nie rozpoczną się przed dniem 18 kwietnia 2020. Wszystkie wcześniej planowane terminy gier zostają przesunięte!

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY