Kraków Kraków Koordynator
Paweł Piwowarczyk (tel.733-471-507)

koordynator.krakow@gmail.com

6 września w niedzielę ruszą rozgrywki w Krakowie (obiekty Com Com Zone). Są jeszcze wolne miejsca, można dołączyć także w drugą niedzielę rozgrywek. Zapewniamy dużo gry, nowe modele strojów dla każdego uczestnika. Zapewniamy też, że przestrzegać będziemy wszystkich środków bezpieczeństwa, a dzieciom zapewnimy świetną zabawę.

Kontakt ws zgłoszeń: 733-471-507 lub koordynator.krakow@gmail.com

czytaj dalej »

Ponad 50 zespołów zadeklarowało udział w turnieju. Czekamy na kolejne drużyny. Zostały 3 ostatnie miejsca w kategorii U-9, kilka miejsc jest jeszcze w kategorii U-11, U-7 oraz U-13. Zgłoszenia mailowe: koordynator.krakow@gmail.com lub telefonicznie 733-471-507. Rozgrywki planujemy od 6 września przez kolejne niedziele września i października.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! 6 września planujemy start rozgrywek w Krakowie. Zapraszamy do zapisów pod numerem 733 471 507 lub mailowo: koordynator.krakow@gmail.com. Turniej przyjmie charakter ligi. Rozgrywki planujemy w niedziele poczawszy od 6 września, aż do 11 lub 18 pzdziernika (w przypadku wiekszej liczby druzyn zakończenie 18). gramy w kategoriach U-7, U-9, U-11 i U-13 (minimum 10 zespołów).

czytaj dalej »

 Kochani! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją minister sportu dotyczących odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy! Tegoroczne Deichmann Minimistrzostwa na pewno nie rozpoczną się przed dniem 18 kwietnia 2020. Wszystkie wcześniej planowane terminy gier zostają przesunięte!

czytaj dalej »

Kraków w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Pawłem Piwowarczykiem: tel: 733-471-507; koordynator.krakow@gmail.com

czytaj dalej »

Wspaniałym przeżyciem był dla krakowskich czterech drużyn udział w Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa 2019! Wszystkie ekipy dzielnie walczyły, miały również liczną grupę wspierających kibiców, którzy mocno dopingowali młodych piłkarzy. Wszystkim udzieliła się świetna atmosfera Finału Finałów w Wałbrzychu, a rozgrywki uznali za zorganizowane na najwyższym poziomie.

czytaj dalej »

Grecja Kraków bezdyskusyjnie wygrywa ogólnopolski Finał Finałów U-13 w Nowym Sączu. W wielkim finale pokonuje Urugwaj Dębica 5-1. Jesteśmy dumni i gratulujemy! W nagrodę wyjedzie na mecz Borussi Dortmund.

czytaj dalej »

FINAŁ MIEJSKI U - 11 W KRAKOWIE

Meksyk - Włochy 8:1

 

Mecz o 3. Miejsce

Macedonia - Tunezja 2:3

 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

 

czytaj dalej »

W niedzielę (w godz. 8-15) po raz ostatnio będzie możliwość odbioru rzeczy znalezionych. Galeria zagubionych rzeczy dostępna tutaj: LINK

czytaj dalej »

FINAŁ MIEJSKI U-9 W KRAKOWIE

Gruzja - Hiszpania   3 :1

Mecz o 3. Miejsce

Bośni I Hercegowina - Włochy 2:2 k.1-2

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY