Lublin Lublin Koordynatorzy
Sławomir Kotko (deichmann.lublin.koordynator@gmail.com) (889609770)
Marek Basaj (721 992 294)

Kategoria U11

 FINAŁ MIEJSKI U11

Paragwaj - Włochy   4 : 1

Mecz o 3  Miejsce

Holandia - Hiszpania 4 : 1

Dziękujemy i do zobaczenia za rok


 


 

 

 

 

FINAŁ MIEJSKI - SP nr. 16 - ul. Poturzyńska 2, Lublin

Drużyny, które nie oddały jakiś dokumentów mogą również być zdyskwalifikowane za grę nieuprawnionych zawodników.

 

ZASADY ROZGRYWANIA FINAŁU MIEJSKIEGO (9 czerwca)
W KATEGORII U-11 w LUBLINIE

Do kategorii U-11 zgłosiło się w sumie 34 drużyn, które rozgrywały swoje mecze w Lublinie i w Zamościu. Do Finału Miejskiego kwalifikują się wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach.

WSZYSTKIE DZIECI OTRZYMAJĄ NA ZAKOŃCZENIE 9 CZERWCA) PIĘKNY MEDAL I DYPLOM – drużyna, która odpada z turnieju zgłasza się do Biura Zawodów, gdzie dekorujemy dzieci medalami i przekazujemy dyplomy.
Zasady zostały przygotowane w oparciu o Regulamin i przystosowane do liczby zgłoszonych drużyn w Lublinie i Zamościu. Takie same zasady obowiązują w naszym turnieju już od  lat. Przypominamy je.
 

FAZA LIGOWA
Przed turniejem trenerzy, podając rocznik dzieci, przydzielili je do grupy mniej lub bardziej zaawansowanej. Grupy bardziej zaawansowane są wyżej rozstawione do play off. W Lublinie grały dwie grupy i jedna w Zamościu.
 

FAZA PLAY - OFF
Drużyny zostały uszeregowane po fazie ligowej od miejsca 1 do 34 i wstawione do tabelki systemu pucharowego na 64 drużyny. Dodatkowo grupa grająca w Zamościu została proporcjonalnie rozmieszczona między drużyny lubelskie.
Drużyny, które zrezygnowały z gry w finałach przegrywają mecz walkowerem.
Finały rozgrywane są systemem pucharowym (przegrywający odpada) W przypadku remisu sędzia zarządzi dogrywkę 2 x 2,5 minuty i dalej w przypadku remisu rzuty karne (po trzy, a potem na przemian aż do skutku)
 

WERYFIKACJA ZAWODNIKÓW
Dokumenty będą sprawdzane w namiocie na środku boiska. Do weryfikacji przychodzimy całą drużyną z trenerem. Każdy zawodnik ze swoim dokumentem w ręku. Bez dokumentu zawodnik nie może zagrać w meczu.
Bardzo proszę o przychodzenie na co najmniej 10 minut przed swoim meczem, aby nie generować opóźnień.
 

INFORMACJE PORZĄDKOWE
W związku ze spodziewaną dużą liczbą osób bardzo prosimy o parkowanie samochodów na osiedlu i niezastawianie innych samochodów.
Kibicujemy wyłącznie z trybun. Na płycie boiska mogą przebywać wyłącznie zawodnicy i sztab szkoleniowy podczas rozgrywania swoich meczów.

Apelujemy o postawę FAIR PLAY – dopingujmy wszystkim drużynom

https://drive.google.com/file/d/1jwnH-_GFqSV8aQWVtzPrTPC-yb0Tcbkn/view

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY