Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynator
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)

Finały miejskie kat U9 i U11

Na naszej stronie są już dostępne harmonogramy gier fazy Play Off

Poniżej zamieszczamy kilka istotnych informacji dotyczących finałów.

Bardzo proszę aby wszyscy zawodnicy oraz trenerzy posadali maseczki. Każdy zawodnik oraz trener w czasie pomiędzy spotkaniam musi mieć założona maseczkę.

Na terenie boisk mogą przebywać tylko zawodnicy, trenerzy oraz asystenci, którzy złozyli oświadczenie COVID, jeżeli zostaje wyznaczony nowy asystent to bardzo proszę aby złożł odpowiednie oświadczenie w biurze zawodów.

Po każdej rundzie spotkań będą dokonywane dekoracje zawodników.

Podczas dekoracji, niestety nie będzie możliwości udziału w tym wydarzeniu rodziców, bardzo proszę o pozostanie na wałach i nie schodzenie na teren boisk.

Dekoracja niestety nie będzie bezpośrednia, dbając o nasze wspólne zdrowie, drużyny ustawione zostaną w odpowiedniej odległości od siebie, dyplomy i medale odbiera trener drużyny, który następnie przekaże je zawodnikom. Niestety nie będziemy wam mogli uścisnąć dłoni, przybić piątki czy żółwika. 

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są posiadać dokument tożsamości i ochraniacze na piszczele. Zawodnicy bez chraniaczy nie zostana dopuszczeni do meczu.

Przypominam Państwu, że obecnie znajdujemy się w żółtej strefie, dlatego też osoby kibicujące na wałach również muszą posiadać maseczki lub przyłbice. 

 

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY