Nowy Sącz Nowy Sącz Koordynator
Marek Ruchała koordynator.nowysacz@gmail.com (509110073)

Drodzy trenerzy i rodzice, w związku z zpytaniami dotyczącymi terminów i zapisów, informuję, że zapisy zostały wydłużone do 5 kwietnia a rozgrywki rozpoczniemy 19 kwietnia.

czytaj dalej »

Jak co roku rozpoczynamy zapisy do kolejnej edycji turnieju. Zapraszam do zgłaszania drużyn, wyboru reprezentacji i pobierania dokumentów ze strony.

 

czytaj dalej »

Nowy Sącz w 2020 roku będzie gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2007-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Markiem Ruchałą.

czytaj dalej »

Przypominam wszystkim zawodnikom i trenerom o konieczności posiadania dokumentu potwierdzającego tożsamość, oraz ochraniaczy na golenie Godziny meczy, szczególnie od drugiej kolejki są godzinami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie zarówno na + jak i -. Proszę słuchać informacji spikera.

czytaj dalej »

Na ostatnim Deichmanie tj. 2.06. na boisku Nowy Sącz- Helena ktoś omyłkowo zabrał do domu nie swój plecak w którym znajdował się dowód osobisty na nazwisko T. Furtak (zawodnik Akademii Goal kat. U11). Plecak jest mały,czerwony,zakupiony w Decathlonie. Jeżeli ktoś posiada taki sam plecak bardzo proszę o sprawdzenie jego zawartości i zgłoszenie tego do organizatora lub na nr tel 669487046. Bardzo zależy nam na dowodzie osobistym.


 

czytaj dalej »

Rozgrywki kategorii U-7

czytaj dalej »

Szanowni Pąństwo mam do przekazania dla Was bardzo ważną informację. W najbliższą niedzielę jak i kolejne obowiązuje całkowity zakaz parkowania samochodów po prawej stronie ulicy Starowiejskiej od strony ronda w kierunku Małej Wsi. Rozumiem, że możliwości parkingowe są ograniczone, ale postarajcie się organizować między sobą i przyjeżdżać wspólnie na rozgrywki.

czytaj dalej »

Pojawiły się już grafiki na 26 maja. Przypominam o konieczności posiadania ochraniaczy. Już 2 czerwca rozegramy finały miejskie dla U-11 i U-13 oraz dokończymy ligę dla U-9 i U7. Finały dla kategorii U-9 i U-7 odbędą się 9 czerwca. Poniżej prezentuję rozstawienie podczas PLAY OFF. Przypominam aby wszyscy zawodnicy mieli dokument tożsamości / legitymację szkolną lub dowód / może być również zdjęcie tych dokumentów.

czytaj dalej »

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage`a na facebooku Deichmann Minimistrzostwa Nowy Sącz.

 

czytaj dalej »

Przypominam o konieczności posiadania ochraniaczy. Zawodnicy bez ochraniaczy nie zostaną dopuszczeni do gry.

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY