Stalowa Wola Stalowa Wola Koordynator
Waldemar Chmura (508675091)

Zaczynamy zapisy do XII edycji Deichmann Minimistrzostwa 2019 w Stalowej Woli

Zaczynamy zapisy do XII edycji Deichmann Minimistrzostwa w Stalowej Woli. Pierwszy turnieju już 06.04.2019 r.

Witam trenerów,

Miło mi poinformować, że zaczynamy po raz kolejny zapisy do turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2019 w Stalowej Woli. Jak w ubiegłym roku tak i teraz Stalowa Wola jest MIASTEM MISTRZOSTW, co oznacza że finały będziemy rozgrywać na miejscu.

Z racji inwestycji Miasta Stalowa Wola, jaką jest Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej, i planowanym jej oddaniem dopiero w okolicach października 2019, w tym roku tak jak poprzednio turniej rozegramy na dobrze znanym nam boisku w Pysznicy.

UWAGA !!!!! ważne informacje na sam początek wiadomości.

1. W tym roku również odbędzie się Finał Ogólnopolski dla kategorii wiekowej U13 !!! – w przypadku jeżeli uzbiera się minimum 10 drużyn chętnych do gry w tej kategorii.
2. Mamy do dyspozycji wszystkie dostępne reprezentację  więc kto pierwszy ten lepszy 
Dla tych co po raz pierwszy przyłączą się do Nas w poniższym linku zbiór podstawowych informacji o turnieju. Kilka informacji także na załączonej ulotce.

http://www.kochamsport.pl/

Zaczynamy 6 kwietnia,  kończymy 8-9 czerwca 2019 Finałami Miejskim.

Faza ligowa rozgrywana w soboty.
Finały dla kategorii U9, U11 oraz U13 zostaną rozegrane w dniach 9-10 czerwca 2018. Dokładną datę w który dzień zagra dana kategoria podam podczas pierwszej kolejki turnieju.

W okresie od 7 kwietnia do 9 czerwca mamy do dyspozycji 9 weekendów z czego 7 będziemy grać fazę ligową. Dwa weekendy są zarezerwowane na wypadek złych warunków pogodowych.

W Stalowej Woli cztery kategorie:
• U-7 (roczniki 2012, 2013) – jedna grupa – rozgrywki tylko ligowe bez finałów i wyjazdu na finał ogólnopolski
• U-9 (roczniki 2011, 2010) – w zależności od ilości drużyn podejmiemy decyzję czy będzie jedna grupa czy dwie – rozgrywki ligowe wraz z finałem, zwycięzca reprezentuję Stalową Wolę na Finale ogólnopolskim
• U-11 (roczniki 2009, 2008) – w zależności od ilości drużyn podejmiemy decyzję czy będzie jedna grupa czy dwie – rozgrywki ligowe wraz z finałem, zwycięzca reprezentuję Stalową Wolę na Finale ogólnopolskim
• U-13 (roczniki 2007, 2006) – w zależności od ilości drużyn podejmiemy decyzję czy będzie jedna grupa czy dwie – rozgrywki ligowe wraz z finałem, zwycięzca reprezentuję Stalową Wolę na Finale ogólnopolskim

Wpisowe w tym roku wynosi 150zł od osoby - w tym: komplet stroju (koszulka + spodenki + getry) w barwach reprezentacji pod nazwą którą gracie cały turniej, udział we wszystkich turniejach (max 8) oraz karta rabatowa 20 zł do sklepów Deichmanna w całej Polsce.

Bardzo proszę o kontakt aby wybrać nazwę reprezentacji. Mogę dobrać kolor koszulek reprezentacji do np. barw klubowych przez Was reprezentowanych klubów lub wg upodobania. Kto pierwszy ten lepszy.

Szybka procedura rejestracyjna:

• Dzwonisz - podajesz ilość drużyn chcesz zgłosić i w jakiej kategorii  U7, U9 , U11, U13  i w której grupie: mocniejsza czy słabsza (nie dotyczy U-7)
• Podajesz nawę reprezentacji którą byście chcieli, Jeżeli wolne to ok jeżeli nie proponuje inne.
• Ja zamawiam stroje.
• Ty kompletujesz dokumentacje - Karta zgłoszeniowa drużyny + zgody, zgłoszenia indywidualne podpisane przez rodziców.
• Dokumenty do pobrania:  http://kochamsport.pl/Strony/Dokumenty_dmme2019 
• Wpłacasz wpisowe na konto:

Stowarzyszenie Kochamy Sport
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
ING 12 1050 1575 1000 0090 6080 8426
z opisem: w tytule: np. Polska U-11 ,Stalowa Wola
(czyli nazwa wybranej reprezentacji, kategoria i miasto rozgrywek)

• Po skompletowaniu dokumentów + opłaceniu wpisowego jeżeli już przyjdą do mnie stroje umawiamy się i wymieniamy się Stroje za dokumenty:-) na pewno przed turniejem aby spokojnie rozdać stroje dzieciakom.
• Jeżeli chcesz FV za wpisowe proszę o wysłanie takiej informacji pod adres e-mail: faktury@kochamsport.pl

Można pisać lub dzwonić jeżeli ktoś chce o coś zapytać. Najlepiej po 15:00

Ps. Bardzo proszę o przesłanie dalej tego emaila w ramach swoich klubów, akademii do trenerów, którzy mają odpowiednie roczniki do gry w Turnieju, albo o przesłanie nr telefonów.

Z góry bardzo dziękuje i jak to mawia klasyk niech moc będzie z wami i do zobaczenie na turnieju 

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Waldemar Chmura
Kom. 508 675 091
Bartłomiej Wiatrowski
Kom. 508 202 965

Koordynatorzy DMM
Stalowa Wola

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY