Stalowa Wola Stalowa Wola Koordynator
Waldemar Chmura (508675091)

Informacje dla trenerów

Już w najbliższą sobotę na obiektach Klubu Sportowego Olimpia Pysznica, rozpoczniemy zmagania w ramach stalowowolskiej eliminacji turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek kilka ważnych informacji.

Już w najbliższą sobotę na obiektach Klubu Sportowego Olimpia Pysznica, rozpoczniemy zmagania w ramach stalowowolskiej eliminacji turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek kilka ważnych informacji.

1. Harmonogramy będą publikowane na stronie do środy (mailowo będą wysyłane we wtorki w godzinach wieczornych) poprzedzającego weekendy rozgrywkowe. Gramy na boisku ze naturalną nawierzchnią, dlatego proszę, aby kazdy zawodnik/zawodniczka był przygotowany do panujących warunków atmosferycznych.

2. Podział na grupy - grupy zostały podzielone losowo (kategoria U9 oraz U11), dlatego przy roztawieniu w playofach będziemy stosować rozkład naprzemienny. W przypadku skrzatów(kat. U7) nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja - chodzi o dobrą zabawę z poszanowaniem zasad fair play.

3. Układając grafiki staram się uwzględnić wszystkie prośby trenerów (godziny, ilość zgłoszonych drużyn, dojazd na rozgrywki etc.), dlatego tak ważna jest punktualność. Pozwoli nam to na sprawne przeprowadzenine zawodów. Wszak nie samą piłką człowiek żyje i czasami trzeba odpocząć na imieninach u cioci :P

4. W pierwszy weekend będą też rozdawane stroje. Proszę, aby każda drużyna stawiła się minimum 30 minut przed pierwszysm meczem. Trenerzy powinni być przygotowani i posiadać komplet dokumentów (karty zgłoszenia drużyny, karty indywidualne, karty trenera i asystenta oraz potwierdzenie zapłaty). Bez tego stroje nie będą wydawane.

5. Zgłaszanie niobecności - proszę o zgłaszanie swoich nieobecności zawsze niedzieli włącznie, która poprzedza dany turniej. Po tym terminie nie będziemy przyjmować zgłoszeń co będzie skutkowało walkowerem dla drużyny przeciwnej.

Harmonogram kolejnych zjazdów DMM Stalowa Wola:

  • 13.04.2019
  • 28.04.2019
  • 11.05.2019
  • 18.05.2019
  • 25.05.2019 - ostatnie kolejki ligowe oraz zakończenie rozgrywek dla kategorii U7
  • 01.06.2019 - finały kategorii U13
  • 08.06.2019 - finały kategorii U9
  • 09.06.2019 - finały kategorii U11

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY