Szczecin Szczecin Koordynator
Piotr Rabe (607260461)

zapisy.szczecin@wp.pl

Plan gier

 W rozwinięciu plan gier U9 i U11- 26/27.09.2020

Przypominamy o odpowiednich butach (turfy). Gramy na boisku z nawierzchnią sztuczną pod ,, Balonami'' ul. Klonowica 3.

                                  Sobota – 26.09.2020 - U9
Boisko               I                                                   II
9.00    USA – Argentyna                   Kostaryka – Chorwacja
9.30    Chorwacja – Argentyna         Kostaryka – Holandia
10.00  USA – Holandia                     Norwegia – N. Zelandia
10.30  USA – Chorwacja                  Argentyna – Kostaryka
11.00  USA – Kostaryka                   Holandia – N. Zelandia
11.30  USA – Kamerun                    Norwegia – Argentyna
12.00  Kostaryka – Kamerun            N. Zelandia – WKS
12.30  Norwegia – Dania                  Bułgaria – Kolumbia
13.00  Kamerun- Szwecja                N. Zelandia – Bułgaria
13.30  Kolumbia – Norwegia            Dania – WKS
14.00  Szwecja – Bułgaria               Kolumbia – WKS (sparing)
14.00  Szwecja – Dania (sparing) 

                                Niedziela – 27.09.2020 - U11
Boisko           I                                           II
9.00      Polska – Portugalia            Urugwaj –Kostaryka
9.30      Polska – Grecja                  Kostaryka – Portugalia
10.00    Portugalia – Grecja            Chorwacja – Brazylia
10.30    Polska – Urugwaj               Chorwacja – Kostaryka
11.00    Polska – Chorwacja            Urugwaj – Grecja
11.30    Argentyna – Grecja             Brazylia – Kostaryka
12.00    Jordania – Urugwaj             Brazylia – Polska
12.30    Grecja – Włochy                 Chorwacja – Argentyna
13.00    Brazylia – Kolumbia            Lichtenstein – Francja
13.30    Kolumbia – Hiszpania         Chorwacja – Jordania
14.00    Jordania – Włochy               Lichtenstein – Chorwacja
14.30    Argentyna – Kolumbia         Hiszpania – Francja

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY