Tychy Tychy Koordynator
Bartosz Rdzanek (663739387)

Wyniki pierwszych spotkań oraz harmonogram rozgrywek na najbliższy weekend

Poniżej prezentujemy wyniki meczów U9 oraz harmonogramy dla obu kategorii wiekowych na kolejny dzień (19.09.2020 r.). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi parkingów.

Mecze w kategorii U-9 (2011 i młodsi) rozgrywamy na obiekcie sportowym im. Alfreda Potrawy w Tychach przy ul. Andersa 22. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku braku miejsc parkingowych zachęcamy do skorzystania z wielopoziomowego parkingu przy dworcu PKP w bezposrednim sąsiedztwie boisk. Ponadto pamietajmy, że na obiekcie obowiązuje dezynfekcja rąk oraz nakaz zasłaniania ust i nosa -  z góry dziękujemy! Osoby, nie przestrzegające tych zasad będą proszone o opuszczenie ośrodka!

Po pierwszym dniu rozgrywkowym wyniki w kategorii U-9 oraz harmonogram na kolejny weekend (19.09.2020) przedstawiają sie następująco:

 

 


 

W najmłodszej kategorii wiekowej: U-7 (2013 i młodsi) nklasyfikacja drużyn nie jest prowadzona, a mecze odbywają się w nowoczensym i całorocznym obiekcie sportowy SMS Arena w Tychach przy ul. Lawendowej. Rodziców / kibiców prosimy o korzystanie z parkingu przy Restauracji Weranda, Hotelu Aros oraz Szkole Mistrzostwa Sportowego Tychy. Poniżej przedstawiamy harmonogram gier na kolejny dzień rozgrywek:

Galeria zdjęć z minionego weekendu dostępna jest na profilu Facebook współorganizatora rozgrywek w Tychach - APN GKS Tychy.

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY