Tychy Tychy Koordynator
Marcin Kuśmierz (533024565)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotnich rozgrywek na profilu facebook Deichmann Minimistrzostw! Mnóstwo zdjęć! Bezpośredni link do galerii - KLIKNIJ TUTAJ

czytaj dalej »

Kolejne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw 2020 w Tychach za nami. Poniżej przedstawiamy wyniki i tabelę główną kategorii U-9 oraz harmonogramy rozgrywek na najbliższą sobotę (26.09.2020 r.)

czytaj dalej »

Poniżej prezentujemy wyniki meczów U9 oraz harmonogramy dla obu kategorii wiekowych na kolejny dzień (19.09.2020 r.). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi parkingów.

czytaj dalej »

Już w najbliższy weekend rozegramy pierwsze mecze w ramach jesiennego turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2020  w Tychach!

czytaj dalej »

Rozgrywki jesienne w Tychach odbęda się w dwóch kategoriach wiekowych: U-7 oraz U-9! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

czytaj dalej »

Szanowni Państwo! W związku z dużą ilością zapytań i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Zdrowia dotyczącą odwołania imprez sportowych dla dzieci i młodzieży informujemy!

Tegoroczne rozgrywki Deichmann Minimistrzostw przeprowadzone zostaną w miesiącach wrześniu i październiku 2020 roku a roczniki rozgrywkowe nie ulegną zmianie względem do tych określonych regulaminem.

czytaj dalej »

Zapraszamy do zapisów w trzech kategoriach wiekowych! Drużyny zgłaszać można do 20 marca 2020 r.!

czytaj dalej »

3 kategorie wiekowe w Tychach: U-7, U-9 oraz U-11! Zachęcamy do zapisów!

czytaj dalej »

Tychy w 2020 roku będą gościć po raz kolejny rozgrywki Deichmann Minimistrzostw. W przyszłorocznej edycji czekamy na zgłoszenia zawodników urodzonych w latach 2009-2014. Zapisy, szczegółowe terminy, wybór reprezentacji i inne informacje uzyskają Państwo kontaktując się z koordynatorem rozgrywek - Marcinem Kuśmierzem.

czytaj dalej »

W miniony weekend rozegraliśmy Finały Eliminacji Miejskich w Tychach XIII edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa! 

czytaj dalej »

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY