Wrocław Wrocław Koordynator
Piotr Stefaniszyn (783988887)

Na tle kraju

W miniony weekend oficjalnie zakończyliśmy zmagania deichmann Minimisrzostw edycji roku 2019. Za nami naprawdę wiele pięknych chwil i potężna dawka emocji jakich dostarczyły nam Brazylia (Sporting Wrocław) i Anglia (Parasol Wrocław) odpowiednio w kategoriach wiekowych U-9 i U-11.

Brazylia trafiając do mocno obsadzonej grupy z drużynami z Krosna, Bydgoszczy i Torunia zdołała odnieść jedno zwycięswo. Niestety okazało się to niewystarczające by walczyć o końcowe zwycięstwo i musiała się ona zadowolić walką o lokaty 17-24. Szkoda zwłaszcza pierwszego spotkania, ponieważ chłopcy nie zaprezentowali gry do jakiej przyzwyczalili nas podczas ostatnich kilkunastu tygodni. Szczęśliwie kolejne spotkania nawet jeśli przegrane były pełne walki i zaangażowania a o wyniku końcowym decydowały niuanse. Ostatecznie Canarinios przypadło miejsce 24.

Anglia mówiąć krótko to Mistrz Deichmann Minimistrzostw 2019 nie tylko we Wrocławiu ale i w całym kraju. Tak proszę Państwa po 11 latach doczekałem się chwili kiedy zespół z Wrocławia zajmie miejsce na podium. Okazało się ono od razu złotym.

Dziękuję rodzicom za pozytywny doping i zaznaczenie swojej obecności!

Dziękuję trenerom - za wkład pracy, widoczny na boiskach!

Dziękuję zawodnikom - bez was o niemiałoby sensu!

Finalisom i wszystkim, którzy zakończyli już na etapie finałów miejskich jeszcze raz serdeczne dziękuję!

PARTNERZY

PARTNER MEDIALNY
PARTNER TYTULARNY